Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
andrzejek

Poznam kobietę w wieku 27-37 lat z Lublina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nazywam się Andrzej, mam 37 lat i mieszkam w Lublinie. Chętnie poznam kobietę w wieku 27-37 lat z Lublina, pannę, bez dzieci, niepalącą. Również ważne jest dla mnie, aby była to osoba wierząca. Od dłuższego czasu zmagam się z depresją, nerwicą i fobią społeczną. Próbowałem znaleźć dziewczynę na portalu randkowym, ale niestety na razie się nie udało. Tam ciężko jest znaleźć kogoś akceptującego depresję czy nerwicę u drugiej osoby. Pomyślałem więc, że może spróbuję moich sił na tym forum. :) Myślę, że tutaj prędzej można poznać osobę, która jest w stanie zaakceptować takiego kogoś jak ja lub ma podobne problemy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że najlepiej jest jednak szukać drugiej połówki w życiu rzeczywistym.

Mam bardzo złe doświadczenia w zwiazkach przez internet zwłaszcza jeśli druga osoba z góry wie że nie jestem w pełni zdrowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno lepiej zawierać znajomości w rzeczywistości, a nie w internecie, o ile w ogóle człowiek spotyka się z ludźmi i ma jakichś przyjaciół i znajomych. Ja z racji moich problemów związanych z depresją, nerwicą i fobią społeczną poza najbliższą rodziną nie mam żadnych przyjaciół ani znajomych i nie spotykam się z ludźmi, więc nie bardzo wiem, w jaki sposób miałbym szukać swojej drugiej połówki. Pozostaje mi tylko internet. Na razie leczę się u psychiatry i psychologa. Pod koniec września rozpoczynam terapię grupową, więc może tam spotkam kogoś sympatycznego. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę, że najlepiej jest jednak szukać drugiej połówki w życiu rzeczywistym.

Mam bardzo złe doświadczenia w zwiazkach przez internet zwłaszcza jeśli druga osoba z góry wie że nie jestem w pełni zdrowy.

Szukanie w internecie nie wymusza "związków przez internet", a jest zdecydowanie bardziej efektywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi