Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lamka

Zakochałam się... ale boję naszego pierwszego spotkania

Rekomendowane odpowiedzi

Hej boję się miłości :\

ogólnie mam 14 lat i podoba mi się pewien chłopak ma on 16 lat. Poznałam go przez internet jest wspaniały!!! Mamy podobne tematy. Problem jest w tym że on nie chce mieć dziewczyny przez neta tak jak ja nie chcę mieć chłopaka przez neta . Co dzień z sobą piszemy... gdy już razem piszemy to chumor mi się poprawia :). Chcemy się spotkać ale ja się boję i to tak bardzo z jednej strony gdy go zobaczę to podbiegnie i przytule i tak jak on powiedział nigdy mnie nie puści. A z drugiej strony to boję się tego że jak już się zobaczymy to on ucieknie na mój widok. Wysłaliśmy sobie zdjęcia rozmawialiśmy przez wideo. Poprostu no powiem figur mam taką sobie nie wyglądam jak te instagramowki które muszą mieć superstary i wszystko co adidas, markowe i tonę tapety. Poprostu boję się że gdy się spotkamy to czar pryśnie i się nigdy nie spotkamy i pisać nie będziemy. Wogole myślę że mój stan taki jest dlatego że przez lata byłam poniżana, po tym jak przyszłam do nowej szkoły jest dużo lepiej nie mam wrogów, lepiej się uczę. Ale coś po tamtych latach zmieniło wemnie to że sama boję się tego jak wyglądam. Nie akceptuje siebie i boję się że on też mnie nie zaakceptuje taką jaką jestem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Lamka, kto nie ryzykuje, ten nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

może trafiłaś na kogoś wartego uwagi :)

Nie każdy chce, zwraca uwagę na to, żeby wpasować się w obecnie panujący schemat,

być jedną z tych samych wytłoczek wrzucających zdjęcia na instragrama czy inne social media.

Dla niektórych liczy się coś więcej niż to, że założy się najmodniejszy w danym sezonie model adidasów, albo koszulke levisa :)

Tak mi się wydaje, że jakby szukał pustej laski, co jej jedynymi atutami jest kilo tepety , markowe ubrana i 15k followersów to nie miała byś takiego problemu, tego o którym piszesz, bo po prostu już dawno urwał by kontakt :)

Sama napisałaś, że masz własny styl, ubioru ale też bycia,

właśnie ta unikalność, wyjątkowość wydaje mi się, że najbardziej go pociąga w Tobie.

Nie daj sobie wmówić, że jak nie jesteś taka jak top1000 na insta czy jakimś innym social to znaczy, że jesteś gorsza,

bo wręcz przeciwnie to jest Twój atut, mocna strona, unikatowość :)

Napisałaś, że rozmawialiście przez video czat, że wymieniliście się zdjęciami....

.... nie wymyślaj sobie problemów, im dłużej będziesz myślała o tym spotkaniu, tym więcej znajdzie Twoja głowa argumentów, żeby do niego nie doszło.

Z twojego posta jasno wynika, że chcesz się spotkać, on też,

w ważnych sytuacjach człowiek zawsze odczuwa dyskomfort,

przed głupią kartkówka człowiek potrafi się stresować, a co dopiero przed poznaniem kogoś wartościowego :)

Nie pozwól sobie za jakiś czas napisać na tym czy innym forum posta, że 'chłopak poznał inną bo sama nie widziałam czego chce',

działaj! :)

Zapowiada się u mnie piękny dzień,

takiego i Tobie życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
nie wyglądam jak te instagramowki

A może on akurat nie gustuje w instagramówkach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi