Skocz do zawartości
Nerwica.com

Naturalny produkt na uspokojenie bez utraty koncentracji


Asembler

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ostatnimi czasy idzie super. Ostatnio wygrałem konkurs na elitarne indywidualne szkolenie z mojej branży, najprawdopodobniej dostałem się do programu stażowego, który będę mógł po godzinach połączyć z pierwszym szkoleniem. Odzyskałem po długim czasie pół roku jakąś równowagę w mojej karierze, bardzo się cieszyłem, wszystko ruszyło do przodu. Wróciłem z dalekiej wizyty u K., było super i nagle nic mnie z tego nie cieszy. Właśnie mija około 27 godzin jak mi napisała że strasznie zje_łem sprawę i to koniec, nie chodzi o żadną zdradę, ale przeczytała czyjąś korespondencje gdzie i ja pisałem i wyszło bardzo, bardzo kwaśno. Wierzę że to odkręcę, ale na razie ciężko. W takim momencie że wszystko inne super, już miałem się przeprowadzać koło niej i praca i staż i z nią 10 kroków do przodu. Może się to odkręci jeszcze, wierzę, ale potrzeba czasu. Do tego czasu nie mogę zwariować. Kiedyś brałem na receptę tabletki powlekane, wsteczny wychwyt seratoniny, potem jakieś eksperymentalne "odwrotne" do tamych. Zawsze miałem nudności i małe otępienie w godzinach wieczornych.

 

Znacie jakieś naturalne środki na uspokojenie tak bym nie tracił koncentracji, teraz potrzebuję dużo nauki i pracy? Od razu pomyślałem o walerianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że w rzadkich przypadkach nie da się nauczyć żyć bez stresu przez długi czas, ale raczej do niego nie należysz, więc polecam ci techniki relaksacyjne np. spowolniony oddech przez nos/usta. Ja próbuję tak relaksować organizm gdy idę spać bo bardzo często czuję się senny znacznie później niż chcę i udaje się do 3/4 prób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×