Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Diablica

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z trójmiasta, jestem uzależniona od opiatów, ponadto choruję na bordeline i nerwicę. Cierpię też na migreny i jestem niepełnosprawna bez prawa do renty - poruszam się o własnych siłach. Chciałabym z kimś pogadać kto ma podobne dolegliwości i zainteresowania. Obecnie pracuję ale mam dużo dni wolnych i nie wiem co robić. Dużo czytam, sprzątam, medytuję i staram się ćwiczyć yogę i pilates ( ostatnie 2 pozycje ciężko mi wychodzą ze wzgl. na częste bóle głowy). Nie radzę sobie z życiem, wieczorami płaczę do poduszki i tęsknię za ukochanym ojcem (zmarł 7 lat temu), moja mama żyje pomocą mojemu młodszemu rodzeństwu, mnie nie zauważa. Wie, że choruję na depresję i jestem uzależniona, nie pomaga mi a jak już coś powie mi to najczęściej zwraca mi uwagę - to mnie bardzo boli. Chciałabym, żeby mama mnie kochała i zauważała, jak się sama nie odezwę do mamy (kontakt tel. ) to ona nie zrobi pierwszego kroku. Na depresję leczę się od 2008 roku, a choruję od dziecka, migreny od 11 roku życia. Chciałabym z kimś pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w grupie rażniej ,zaglądaj tu

Jak najczęściej ,i pisz ,wszyscy coś tu

Przeszliśmy ,nie jedno piekło,ale czas mija

I życie się zmienia,i my się zmieniamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablica,

 

Hej! :) Witaj na forum.

 

Próbowałaś akupunktury na migrenę?

 

Do póki stosowałam akupunkturę było ok, ale jak tylko przestałam bóle pojawiły się ze zdwojoną siłą. Obecnie leczę się w Poradni Leczenia Bólu w Gdyni

- na razie kiepsko to idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

W pewnym sensie cię rozumiem złe stosunki z rodziną są straszne.

Moi rodzice nie zauważają mojego problemu. Najprawdopodobniej mam dystymie choć nie mogę tego stwierdzić, bo nie umiem powiedzieć rodzicom, że chcę iść do psychologa. Po za tym mam wrażenie, że mnie ignorują.

Także mam młodsze rodzeństwo i wiem jak to jest być nie zauważanym.

 

A tak po za tym to co lubisz czytać? Ja uwielbiam fantastykę i dreszczowce, a także kryminały i powieści psychologiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja choruje na arytmie od paru lat miałam spokój ale od stycznia tego roku doszły mi inne objawy dretwienie rak i nog oraz ta gula w gardle mysle ze mam nerwice 13.09 ide do psychiatry tylko jak wytrzymać do tego czasu?Jak radzicie sobie z atakami?Mnie cieżko soe uspokoić boje się zostawać sama z dziecmi ostanio dostałam ataku arytmi i musiałam wzywać pogotowie bo bylam sama z dzieciakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×