Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kompleks małego Penisa


merton

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga. To żadna prowokacja. Piszę śmiertelnie serio i proszę tak też być potraktowanym.

 

Mam kompleks małego penisa przez co unikam relacji z kobietami. Nigdy nie mierzyłem, ale na oko nie wiem czy mam te 10cm. Mam pytanie do kobiet - czy taki "sprzęt" nadaje się do użytku? czy wyśmiałyście by takiego faceta, czy może dla Was to normalne? Dzisiaj ludzie są jacy są, dziewczyna własna potrafi koleżance powiedzieć o małym przyrodzeniu swojego faceta, kobiety i faceci dzisiaj za grosz uczciwości nie mają...

 

Pytam się na forum nerwicy ponieważ rozmiar mojego członka wpływa stanowczo na moje szczęście, samooceną, i relacje z kobietami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. To żadna prowokacja. Piszę śmiertelnie serio i proszę tak też być potraktowanym.

 

Mam kompleks małego penisa przez co unikam relacji z kobietami. Nigdy nie mierzyłem, ale na oko nie wiem czy mam te 10cm. Mam pytanie do kobiet - czy taki "sprzęt" nadaje się do użytku? czy wyśmiałyście by takiego faceta, czy może dla Was to normalne? Dzisiaj ludzie są jacy są, dziewczyna własna potrafi koleżance powiedzieć o małym przyrodzeniu swojego faceta, kobiety i faceci dzisiaj za grosz uczciwości nie mają...

 

Pytam się na forum nerwicy ponieważ rozmiar mojego członka wpływa stanowczo na moje szczęście, samooceną, i relacje z kobietami.

 

 

Zamiast się zadręczać myslami i zastanawiać ile mierzy na oko dobrze jest zmierzyć bez erekcji i w trakcie . Daje Ci to pełną informację co powoduje że zabezpieczasz się przed iluzją i nie popadasz w lęki i unikanie relacji. Pełna świadomość daje nam możliwości. Po co zastanawiać się nad czymś czego nie jesteś pewien. Sprawdź,zobacz, doświadcz tego i dopiero wtedy zastanów się jak jest naprawdę. Pozdrawiam Terapeuta ds. rozwoju osobowości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia europejska to jakieś 13,12 cm w wzwodzie (według British Journal of Urology International, lekarze liczyli długość penisa od kości łonowej do czubka żołędzia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój rozmiar penisa może mieć znaczenie wśród kobiet, które uważają się za nie wiadomo kogo, a tak naprawdę niczego nie mają w życiu. Jeśli spotkasz tę jedyną kobietę, to nie będzie to dla niej żaden problem, naprawdę. Zobacz nawet ten artykuł xxxx według badań dla większości kobiet w związku rozmiar nie ma dużego znaczenie, a raczej uczucia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×