Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hi !


Juliana.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Juliana. Mam dwadzieścia sześć lat. Choruję na dysmorfofobię i schizofrenię. Interesuję się modą. Lubię słuchać muzyki, czytać książki, zbierać kamyki do szkatułki. Mieszkam na wsi. Przez dwa miesiące byłam w szpitalu psychiatrycznym, jestem na tabletkach ale wciąż źle się czuję. Chciałabym, normalnie żyć. Zarejestrowałam się na to forum, ponieważ szukam pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. Dobrze że pomimo choroby masz swoje hobby to ważne. Opowiedz coś więcej o swoim hobby jaką muzyka się interesujesz jakie książki lubisz podziel się z nami a znajdziesz osoby które może interesują się tą samą muzyką czytają podobne książki. Oprócz tego na forum jest wiele wątków na których możesz napisać rozgosc się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej to bardzo fajnie. Mi również udało się dziś wyjść na zakupy, a wracając nawet pomogłem pewnemu mężczyźnie pytającemu o drogę. Więc oboje zaliczyliśmy nie najgorszy dzień. :yeah:

Widzę, że już sporo osób zapytało Cię o to, ale powtórzę za nimi, opowiesz coś o swoim hobby? I o gustach w muzyce i literaturze.

 

PS Masz bardzo ładne imię. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×