Skocz do zawartości
Nerwica.com

chcę, by wszystkie latające owady zdechły!


Gość weltschmerz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość weltschmerz

szczególnie muchy

motyle, trzmiele, pszczoły mogą zostać.

 

Te k6rwy bzyczące nie są do niczego potrzebne, tylko denerwują!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załóż moskitiery na okna i rozwieś lepy na lampach.a jak jesteś zamozny ucieknij do skandynawii.tam niema robali bo niema żaru lejącego się z nieba.latem tam jest pózna jesień.albo pierdolnąć atomowkę jak masz takową.promieniowanie podczerwone by spowodowało że wszelakie owady latające by wyparowały zanim by spadły na ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
przyłączam się do Akcji " jebać owady " .

Najgorsze są komary , muchy końskie , zwykłe muchy , pasikoniki , spuszczele , kołatki i wszelkie inne ścierwo .

Wytrułbym to w piżduuuu !

co to są spuszczele? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to są spuszczele?

to sa jabardziej przejebane kurrrwy w świecie chrabąszczy . Istne matuzalem w świecie owadów . Jak się wpier-dolą w drzewo, a potrafią tez latać ślepaki (((to ryją korytarze w drzewie i srają wiórami . na zewnątrz drzewo wygląda super , ale w środku to już tylko słaby szkielet))) , to łatwiej " chyba " wybudować drugi dom ,niż walczyć z kur-wiszonami . Walczyłem z nimi ponad 3 lata . Raczej wytrułem , ale dziesiątki litrów trucizn , aerozoli i takich rzeczy wlałem oblałem zalałem ,żeby trupa by rozpuściło, ) . Pewnie głęboko w belce siedzą i czekają az trucizna wywietrzeje . Mogą tak długimi latami . Mówię Ci ,że owady to przekleństwo i plaga ludzkości . JEBAĆ TO !!!,,,czym tylko się da , rozdeptywać ,solić i palić , dusić !!!!!!!!!!!!!

 

Dodam jeszcze ,że dwa kompletne stropy najbardziej zawalone tym brudem owadzim wraz z sufitami wywaliłem -zmieniłem na nowy , a stary z tymi larwami spaliłem w ogniu nieugaszonym , piekielnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

biedronki muszą zostać, gdzie ja zrobię zakupy? :(

Kalebx, a wiesz co to za g6wno żeruje przy koronach niskich drzew, szczególnie wieczorami, brzęczy jak brzęczyk i lubi latać człowiekowi obok głowy? Takie brązowe, jak leżą zdechłe to przypominają trochę cukierki raczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się na biologi :D ,natura to nie infantylny Jelonek Bambi.Każdy owad,ma w naturze ważne zadanie.Od zapylania roślin,również uprawnych.Po,polowanie na inne owady.Radzę,zajmować się nie tylko polityką.

Dzięki, wiejski, za przypomnienie. Chyba większość o tym wie, tylko nie o to chodzi w tym wątku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyta pani Jasia:

- Jasiu, z czym kojarzy Ci się Unia Europejska?

Jasiu bez chwili zastanowienia odpowiada:

- Z owadem.

- Z czym? - pyta pani

- Z owadem. - odpowiada ponownie Jasiu.

- Wytłumacz proszę, dlaczego z owadem.

A Jasiu na to:

- Bo mi tata mówił, że Unia Europejska koło chvja mu lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×