Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak przyjemności


damian22

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne, żeby neuroleptyki powodowały całkowity brak odczuwania przyjemności

myslę ,że mogą dawać takie objawy , szczególnie jeśli ich dawki są wysokie ,,,i nawet po odstawieniu neuroleptyków może byc jeszcze długo lipa ,,, ale to tylko " może ". Każdy ma inaczej . Ja z reguły staram się nie sięgać po neurozjebki , ale wiesz moje schorzenie może wymagać innego leczenia niż Twoje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslę ,że mogą dawać takie objawy , szczególnie jeśli ich dawki są wysokie ,,,i nawet po odstawieniu neuroleptyków może byc jeszcze długo lipa ,,, ale to tylko " może ".

Długo po odstawieniu to się utrzymuje? Odstawiłem 3 miesiące temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy to normalne, żeby neuroleptyki powodowały całkowity brak odczuwania przyjemności? Każdy dzień to cierpienie. Lekarze musieli się pomylić z dawkami leków.

masz na myśli polekowy spadek dopaminy do zera kiedy jakość życia sięga dna?niedobór dopaminy może spowodować nawet zawał serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odczuwanie stanów euforycznych było związane z stanami psychozy, natłoków myśli, braku racjonalnego myślenia.

Teraz jestem bardziej w stanie depresji i myślę, że jak to minie, czyli neuroprzekaźniki całkowicie się uregulują, to raczej będę normalnie odczuwał przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odczuwanie stanów euforycznych było związane z stanami psychozy, natłoków myśli, braku racjonalnego myślenia.

Teraz jestem bardziej w stanie depresji i myślę, że jak to minie, czyli neuroprzekaźniki całkowicie się uregulują, to raczej będę normalnie odczuwał przyjemność.

Ja też miałem w psychozie euforię, natłok myśli, tylko myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×