Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psycholog, a nawet dwóch


marusieczek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

mam problem, ponieważ zdecydowałem się na wizytę u psychologów.. w zasadzie dwóch. Stąd nie wiem co zrobić.

Byłem ostatnio u jednej psycholog, która rzeczywiście mi się spodobała (relacyjnie) i dobrze mi się z nią rozmawiało. To była 1 wizyta. Jednak będzie wyjeżdżać na urlop na 3 tygodnie przez co przez ten czas nie będę mógł się z nią spotykać.

Pojawiła się obawa i z tego względu, że nie radze sobie na co dzień postanowiłem wybrać się do kolejnego psychologa. Ta psycholog także się okazała ok i zaproponowała mi psychoterapie psychoanalityczna. Zastanawiam się czy jest sens się z nią spotykać przez 3 tygodnie do momentu aż wróci 1 psycholog. Ewentualnie czy poczekać? Jednak myśl o czekaniu przez tyle czasu mnie dobija, ponieważ nie chce już się czuć tak jak czuję się teraz.

 

Czy macie pomysł jak to rozegrać? Proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

 

Zastanawiam się jednak czy nie skorzystać z usług tej drugiej z tego względu, że zaproponowała mi jakąś głębsza analizę - jeżeli dobrze zrozumiałem.

Poczytałem też trochę o tym i nie wiem czy jednak czy psychoterapia psychoanalityczna nie jest zbyt inwazyjna?

Czy ktoś z Was ma może z tym doświadczenia i może się pokrótce podzielić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×