Skocz do zawartości
Nerwica.com

granica miedzy miloscia a przyjaznia


Rekomendowane odpowiedzi

Trudne pytanie.

 

Myślę, że może istnieć głęboka i emocjonalna przyjaźń (relacja) między kobietą a mężczyzną, musi jednakowoż mieć określone granice. Obydwie osoby muszą zdecydować jaka jest to relacja - przyjaźń czy kochanie. Jeśli dla jednej jest to coś więcej, a dla drugiej coś mniej (lub nie wiadomo) to lepiej sobie to wyjaśnić, niż potem męczyć się w niepewności.

 

Inna sprawa wiąże się z intensywnością uczucia i długością (nagłe zauroczenie, krótsze lub dłuższe trwanie w tych uczuciach). Jeśli nie ma pewności to najlepiej dać sobie trochę czasu aby lepiej zrozumieć te emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy wierzycie w gleboka przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna? czy jesli mysli sie o kims ciagle, tak zalezy, poszloby sie w ogien, czy to moze byc przyjazn?

 

__________________________________

nowotwór złośliwy szyjki macicy rokowania

to uzalenienie od drugiej osoby.

 

Przyjazn mesko-damska jest mozliwa jak drugie nie mysli jak ta/ten wyglada na golasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjazn mesko-damska jest mozliwa jak drugie nie mysli jak ta/ten wyglada na golasa.

 

bo inaczej to jest jednostronna przyjaźń. Ja tam nie bardzo wierzę w te wielkie przyjaźnie damsko męskie. Zawsze się może skończyć w łóżku. Życie zaskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×