Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego narkoman kłamie?


ania.baranczuk1234

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio odkryłam,że mój mężczyzna bierze narkotyki, loguje się na portalach i flirtuje z innymi kobietami, po 3 latach rozstaliśmy się,on nie widzi w braniu,żadnego problemu jednak przy mojej nerwicy lękowej,przecież nie mogę być z kimś takim. Widać,że w ostatnim czasie strasznie schudł i stał się agresywny,wszelkie naszej kłótnie i winę za nie zrzucał na mnie,powodowało to u mnie płacz a jego to jeszcze bardziej denerwowało. Strasznie toksyczny związek. Aktualnie jestem miesiąc po rozstaniu,nie jest mi lekko,nurtuje mnie jedna rzecz. Dlaczego narkoman kłamie,jeśli daje się jemu dowód,został zdemaskowany?

dlaczego wszystko ukrywa? czy są to jego kompleksy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają wiele powodów dla których korzystają z kłamstwa zamiast wybrać prawdę. Przyznanie się do swoich słabości jest czasami trudniejsze niż kłamstwo. Czasami również myślą że lepsze kłamstwo niż prawda bo mniej zranią drugą osobę a w konsekwencji jest odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak narkotyki psują psychikę jest nie do opisania,leczyłam się krótko na nerwice lękową co prawda rok,ale podejście do niej,mojego partnera było takie,że jestem wariatką hahahaha i że nie panuję nad emocjami... ( często płakałam przez jego zachowanie) a on co robi? biorąc? on nad nimi panuje.. ?taka jest różnica,że ją wiem co mi jest i pokonałam swoje lęki,chyba on był największym :) kopnęłam go w tyłek... przede wszystkim Godność. Jeśli Bóg z Nami,to kto przeciwko Nam :)

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×