Skocz do zawartości
Nerwica.com

Głośni sąsiedzi z góry


28vaked

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 3 miesiące temu wprowadziła się do kawalerki nad nami para z psem i nasz spokój został zaburzony Kłócą się o dziwnych porach a potem się głośno godzą. Na tyle głośno, że słyszymy każde ich słowo podczas kłótni, wiemy na przykład, że sąsiad gra na automatach, a sąsiadka tylko sprząta i gotuje, że on już jej nie kocha, że jej nie szanuje, że kim ona dla niego jest. A potem zaczynają się godzić i to na tyle głośno, że nawet głośny telewizor nie pomaga Innymi słowy albo na siebie wrzeszczą, albo tak głośno uprawiają seks, że nie da się wytrzymać. I to o dziwnych porach, np. 5.30 rano albo 3 w nocy. A tak to standardowo codziennie albo co drugi dzień o 22-23. Śpię w stoperach w uszach, bo jak mnie kiedyś obudzili o 3 w nocy, to myślałam, że kogoś zabijają, tak się sąsiadka darła. Wrzuciliśmy im już karteczkę do skrzynki, żeby byli ciszej, ale nie pomogło. Przedwczoraj zgłosiliśmy sprawę do spółdzielni, obiecano nam, że skontaktują się z właścicielem mieszkania (bo ta para je wynajmuje), ale póki co nic się nie dzieje. Para ta ma już trzeciego psa (nie wiem co oni z nimi robią, czy mają jakąś pseudohodowlę, czy opiekują się psami za pieniądze) i prawie codziennie z ich mieszkania dochodzi ich przeraźliwe wycie (czasami nawet od 6 rano). Chyba niedługo nabawię się nerwicy i już nie wiem co robić. To jest para gówniarzy po 20 lat, którzy chyba wyrwali się spod spódnicy mamy i oszaleli z tej wolności , bo można imprezować i bzykać się do woli. Nie wiemy z mężem co robić, no bo mamy niby wzywać policję do głośno uprawiającej seks pary???

 

__________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×