Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam forumiczów


maddielaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Paula, mam 17 lat. Mam problem z natrętnymi myślami nt szatana. Jest to strasznie uciążliwe. Nie daje rady. Czuję się tragicznie. Tak jakbym przez te myśli zawarłam cyrograf. Dzisiaj one zniknęły, ale czuję, że to wina cyrografu, o którym myślałam i który najpewniej zawarłam. Nie mam schizofrenii ani niczego takiego. Jedynie mogę powiedzieć o sobie, że od małego byłam bardzo wrażliwa i nerwowa. Byle co doprowadzało mnie do płaczu i do agresji,ale z drugiej strony byłam dzieckiem ciekawym świata. Niestety od paru lat tak się stoczyłam, że teraz moje jedyne myśli to cyrografy, demony itp. Naprawdę nie daje rady. Jestem osobą wierzącą, ale ostatnio mam problemy z nawróceniem. Boję się, że pewnego dnia będę opętana albo że pójdę do szpitala psychiatrycznego. Mam nadzieję, że będąc na tym forum zmotywuję się do działania aby koszmar się skończył :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Jak ktoś ma problem z nadwagą to mniej je, ćwiczy,

jak ktoś z pamięcia to czyta, uczy sie na pamięć...,

jak z natrętnymi myślami na temat małych dzieci to powinien omijać takie miejsca,

a jak ma problem z demonami, złymi duchami, złym to... najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze najczęściej :)

 

Nawet jeżeli będzie na początku ciężko to jest jedno i najlepsze wyjście z tej sytuacji:

modlitwa, zwrócenie się do Boga :)

( zresztą nie tylko w tej konkrtnej sytuacji warto - zawsze warto to zrobić )

 

Z całego serca polecam Ci ten kanał:

https://www.youtube.com/watch?v=D_Rfzi4tvDo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z Twojego posta wynika że jesteś wierząca więc modlitwa i rozmowa ze spowiednikiem mogą Ci bardzo pomóc, ale niezbędny jest psycholog. Nie jestem ekspertem ale mogą to być jakieś zaburzenia lękowe na tle religijnym - być może miałaś traumatyczne doświadczenia z wierzącymi ludźmi albo coś w tym stylu... A co do cyrografu, jeżeli piszesz że zawarłaś go "najprawdopodobniej" to znaczy że tego nie zrobiłaś, bo takich rzeczy dokonuje się w pełni świadomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×