Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nadseksualnosc


zoltek70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niewiem od czego zacząć.....jestem facetem podobno przystojnym zbliżającym się do 50 choć podobno wyglądający przynajmniej 10 l młodszym....nie ukrywam że mam powodzenie u kobiet , najgorzej jest to że wszystkie zakochują siewek mnie wtedy zmieniam partnerke , było ich.....najgorsze jest to że nawet kobiety starsze mi się podobają i mam chęć iść z nimi do łóżka i nie mogę opanować tego wszystkie jej rozkochując, obecnie mam 3 z boku plus żona i wszystkie je chce mieć i kochać się z nimi. To jest silniejsze odenie ale nadal szukam podrywał a najgorsze jest to że doszukuje w każdej coś co mi się podoba podnieca....a jeszcze gorsze że wszystkie jakie mam najpierw one są ważniejsze w łóżku zawsze a później ja.....niestety od jakiegoś miesiąca mam problem z erekcja tzn jest ale nie do końca jak zawsze kobiety tego nie odczuwają niestety ja mam mały dyskomfort gdyż mogę godzinami się kochać bez wytrysku . Pytanie brzmi czy ze mną jest coś nie tak w zachowaniu i zdrowiu fizycznym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jak byś wygrał 60 milionów złotych przez co masz nowe problemy których nie miałeś wcześniej-nieścisłości skarbowe,mafia cię ściga i zastrasza twoją rodzinę,sąsiedzi są zawistni i zle ci życzą,rodzina nie cieszy się z twojego sukcesu ponieważ jest to sukces bez szczegółów(bez pracy)ZUS zabiera ci rentę jak się dowie że trafiłeś szóstkę,deliberujesz czy zapić się na śmierć czy się powiesić mając taką sumę bo były i takie przypadki.wypisz wymaluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jak byś wygrał 60 milionów złotych przez co masz nowe problemy których nie miałeś wcześniej-nieścisłości skarbowe,mafia cię ściga i zastrasza twoją rodzinę,sąsiedzi są zawistni i zle ci życzą,rodzina nie cieszy się z twojego sukcesu ponieważ jest to sukces bez szczegółów(bez pracy)ZUS zabiera ci rentę jak się dowie że trafiłeś szóstkę,deliberujesz czy zapić się na śmierć czy się powiesić mając taką sumę bo były i takie przypadki.wypisz wymaluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

skoro juz napisales na tym forum, to dostrzegasz ze masz problem, wiec tak to jest zaburzenie,

 

spotykasz sie z tymi innymi kobietami tylko po to zeby zaspokoic siebie i je fizycznie?

rozumiem, ze poza sexem nic wiecej z tymi paniami Cie nie laczy?

jezeli tak, to czy powodem, jednym z powodow jest to, ze Twoja zona ma inne potrzeby seksualne niz Ty?, na tyle sie rozniace ze nie mozecie znalezc porozumienia?

 

okreslibys siebie jako 'dojrzalego' na swoj wiek?

bardziej bieresz wyzawania na klate, ktore kazdego dnia sie pojawiaja i dzialasz,

czy moze szukasz jak po najnizszej lini oporu zalatwic sprawe?

 

Nie wspomniales nic o potomkach... masz, planujecie miec dzieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za odpowiedź

masz słodki problem.odstrzel sobie nogę i problem rozwiązany.laski nie lubią potrzebujących.zostaniesz sam na resztę życia z dnia na dzień.twoje życie wnet obróci się o 360 stopni tak jak sobie życzysz.

....

jestem ciekawy czemu akurat noge?

ze bez nogi zyc sie nie da?

czy ze bez nogi czlowiek nie moze reprezentowac sobie jakis warosci?

czy co takiego jest w tej nodze?

 

Mysle ze autor jednak chce cos zmienic, skoro napisal na tym forum,

a brak nogi nic raczej nie zmieni.... bo jak sam twierdzisz bez jednej nogi zycie obraca sie o 360 stopni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inwalidzi zwykle nie mają powodzenia u lasek.co więcej mieszkają z rodzicami bo nikt ich nie chce.są to ptaki z podciętymi skrzydłami,które nigdy nie odfruną z gniazda.nigdy nie będą samodzielni,nigdy nie zapracują na swoje a tym bardziej ewentualnej laski utrzymanie.rencista inwalida nigdy nie będzie w oczach lasek pełnowartościowym mężczyzną.będą się tylko z niego śmiać.wiadomo że laski instynktownie wybierają najlepsze i najsilniejsze geny bo chcą mieć takie same dzieci i wybiorą przystojnego silnego wysokiego i zdrowego prostaka niż filozofa bez jednego palca.Leszek Pękalski który jest upośledzony i ma rentę,który się urodził bo jego "matka" alkoholiczka po pijaku puściła się w krzakach z żonatym chłopem ze wsi czego nawet nie pamiętała,zanim zaczoł mordować kobiety tylko poto żeby móc sobie poruchać wszystkim mówił że jego największym marzeniem jest się ożenić ,mieć swoją laskę i uprawiać z nią seks.niby marzenia normalne i zdrowe ale w oczach otaczających ludzi był z tego powodu półgłówkiem.jego babcia nabierała na kiju do pralki jego bieliznę kiedy odkryła że jest ciągle mokra i oślizła. bo walił konia aż 10 razy dziennie.ta sama brudna bielizna zdrowego człowieka poszła by pod młotek na allegro niczym zużyty długopis Michaela Jacksona bo laski by się nią podniecały jak murzyn blaszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

obecnie mam 3 z boku plus żona i wszystkie je chce mieć i kochać się z nimi

Może jesteś po prostu uzależniony od seksu?

 

 

No właśnie niewiem czy to uzależnienie czy jak ktoś wspomniał lubię wyzwania...

Owszem lubię wyzwania ale raczej jest to że jak wspomniałem poprostu dostrzegam coś w kobiecie cię ci mnie zaczyna podniecać i później efekt jest taki jaki jest...

Z żoną....nie mieliśmy jak dotąd żadnych problemów tyle że rzado bo praca zmęczenie itp...jeżeli dochodzi do zblizenia to jest zajebiście jak zawsze....

Większa przyjemność mi sprawia jak kobieta dochodzi raz czy dwa czy... Niz mi jest dobrze dobrego stopnia że czasem sam nie potrafię dojść ...

Więc pytanie czy to jest uzależnienie czy inny problem i gdzie indziej szukać...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czesc,

skoro juz napisales na tym forum, to dostrzegasz ze masz problem, wiec tak to jest zaburzenie,

 

spotykasz sie z tymi innymi kobietami tylko po to zeby zaspokoic siebie i je fizycznie?

rozumiem, ze poza sexem nic wiecej z tymi paniami Cie nie laczy?

jezeli tak, to czy powodem, jednym z powodow jest to, ze Twoja zona ma inne potrzeby seksualne niz Ty?, na tyle sie rozniace ze nie mozecie znalezc porozumienia?

 

okreslibys siebie jako 'dojrzalego' na swoj wiek?

bardziej bieresz wyzawania na klate, ktore kazdego dnia sie pojawiaja i dzialasz,

czy moze szukasz jak po najnizszej lini oporu zalatwic sprawe?

 

Nie wspomniales nic o potomkach... masz, planujecie miec dzieci?

Tak mam dzieci.raczej nie szukam po najniższej linii oporu załatwić sprawę bo czasem większą przyjemność jest gdy ona dojdzie kilka razy a ja nawet czasem nie dojdę bo po prostu nie mogę

Myślę że jestem dojrzały ja zajmuję się domem zakupy potrzeby inne dziećmi..

Mnie nie łączy z nimi nic oprócz seksu przyjaźni niestety druga strona często pragnie więcej ...

Uzależnienie to czy coś innego....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co od kiedy tak jest....cóż od zawsze jak pamiętam....na 18 swojej dziewczyny poderwalem jej koleżankę...kolegów upijajem a żony....

Tylko kiedyś długo to zajmowało w czasie żeby kogoś poderwać teraz doświadczenie swoje robi i trwa to szybciej dużo szybciej....

Dlatego napisałem czy to jest uzależnienie od seksu...choć nie osiągam zawsze satysfakcji fizycznej nie robię tego sam....czy bardziej jest to złożone sfery psychicznej jeżeli tak to jakiej co jest nie tak, bo poprostu jest zajebiste ale jest druga strona medalu kobiety w pewien sposób krzywdzę tzn są szczęśliwe docenione zafascynowane i później mówię nie mam czasu itp....i widzę i słyszę ich żal i zaczyna mnie to bolic...na swój sposób....to nie tak jak niektórzy piszą ale fajnie ale ma super....to tak nie działa ....jest to jakiś problem tak nie powinni być a to jest silniejsze czasami ...kiedy mówię już dość...pojawia się ktoś nowy....dostrzegam coś co wiem że to doceni i karuzela zaczyna się kręcić....

Czy ktoś potrafi racjonalnie odpowiedzieć na to mi....

Jestem dojrzałym facetem i niestety też wrażliwym i gdyby nie ta wrażliwość moja zapewne byłbym w większości facetowi cieszył się z tego ....ale nie jestem....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zazwyczaj jest tak, ze za wszystko w zyciu placi sie i to slono...

Tak jak piszesz, masz pewne wartosci ( nie chodzi mi tu o seksie ... ), zastanow sie:

czy warto cos zmienic?

 

Pomysl, co zmieni sie jak bedziesz dalej zyl tak jak teraz....

... za 5 lat, jak bedzie wtedy wygladalo Twoje zycie?

Wszystko trwa do czasu - zastanow sie bo by sie zmienilo, jaby Twoi bliscy sie dowiedzieli o Twoim 'drugim zycu',

raczej wiele z tego co teraz znasz, by nie zostalo nie?

Zona pewnie odzywala by sie do Ciebie tylko wtedy, kiedy byla by jakas spara, zeby Cie opierd*olic

dzieci tez raczej nie czesto bys widzial.... przez tyle lat wszystkich oszukiwales... jak mozna Ci ufac, ze w innych kwestiach tez dalej tego nie robisz?

... za 7 lat? Pomimo tego ze Twoj swiat sie troche zmienil, nadal zadawalasz przelotne kobiety,

jednak na pewno brakuje Ci czegos wiecej... sex to nie wszysko. Brakuje kogos, kto czekal by w domu zawsze jak wracasz,

z kim dzielil bys wspolnie chwile i te szczesliwe i te smutne. Nie wiem czy Twoje dzieci chcialy by takiego ojca znac, spotykac sie z nim?

... 10 lat? Nawet jezeli dalej dawalbys rade byc tak sprawny w lozko jak dzisiaj, to bardziej bylo by to automatyczne, pozbawione zadnych uczyc, bo przeciez od dawna jestes z tych uczuc wyprany... nikt szczerze dawno nawet sie do Ciebie nie usmiechnal, nie powiedzial dobrego slowa, od tak, po prostu....

... 15 lat? Podejrzewam ze jestes w czarnej dupie, bo ani kochanek juz nie ma ani.....

Mozna powiedziec ze jestes samotny na wlasne zyczenie, pozostaly jedynie wspomnienia,

moze jest jakis kolega ktoremu mozesz setny raz powiedziec ile to panienek obrociles w ciagu swojego zycia....

...co raczej wtedy w jego oczach nie bedzie powodem do dumy, ale oczywiscie przytaknie Ci ze spoko....

....

 

 

Przemysl sobie, czy wolisz krotkofalowe przyjemnosci,

czy czas zmienic duzo w swoim zyciu i zaczac patrzec dalej.

Jezeli nie zatraciles jeszcze wszystkich wartosci, to prawilny wybor jest tylko jeden.

18 latek 'moze' powiedziec ze buzuja w nim chormony i ze h*j mu staje na widok wszyskiego co sie rusza,

ale Ty juz troche starszy jestes - po tym poznaje sie osobe dojrzala, ze jezeli ma jakis problem, to nie udaje ze go nie ma,

tylko bierze sie w garsc i rozwiazuje go.

Bez problemu kazdy lekarz przepisze Ci jakies tabletki na zmniejszenie libido, na farmakologiczne zachamowanie pozadania - na poczatek pomoze do duzo. Jednak najwiecej zalezy od Tego, czy Ty sam chcesz cos zmienic, jak podejdziesz do sprawy,

czy na prawde chcesz, zeby k*utas przestal rzadzic calym Twoim zyciem, przejela ta role glowa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie małe dziewczynki chcą związać i zgwwałcić, omijam je zawsze, ma ktos tak

 

To znaczy że napadły cię halucynacje Waifu wzięte z Boku no Pico. Nie dziękuj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×