Skocz do zawartości
Nerwica.com

Upośledzenie umysłowe u dorosłych


Gość Michl

Rekomendowane odpowiedzi

W Tibii - 73 palek na Harmonii z bardzo dużym distem (coś 100 - marnowałem pacci, zawsze mówiłem że będę grał i tak przewaliłem ze 100zł xD), rookstayer 13 lvl na Antice, i dwa chary pod skille - Dolera/Antica (oba sorcy).

 

A no właśnie mam voucher na 7 dni double expa do początku sierpnia, więc jak najbardziej muszę go zwastować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na harmonii grałem xd ale to za czasów jak Mateusz Dragon Wielki tam miał największy lvl i w ogole w tibii xd taka gildia wtedy byla ruthlessi xd W sumie nie wiele większy lvl od Ciebie miałem chyba 87 ek. Potem jeszcze na xanterze idlugo gralem . na luminerze od szwagra mialem jakis czas 230 lvl ek ale mu tylko 1 lvl wbilem no i jeszcze niedawno mialem chara na refugii ale tylko 40 ek wbilem. Czasami jeszcze pogram ale to na otsach zazwyczaj a moze jeszcze do rl wroce, zobacze. :smile: sorcem bym sobie pogral teraz wiec moze wbije tam do ciebie na harmonie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz pw w razie nicku, szczególnie że ja /muszę/ zwastować ten vouncher. Mam nadzieję że może pojawi się double exp w weekend.

Teraz 100lvl idzie wbić w tydzień - 3 tyg, bez większych problemów. Już dwie osoby przeszły przez bramkę na 999 lvl na Banucie - Kharsek i Dev Onica (brazol i polak). Nasz pokazał co za nią jest ale oczywiście się zhańbił.

Ja bym pograł i pozabijał sobie ludzi ale nie ma z kim wastować skulle, więc sobie expię co jakiś czas no i tyle xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła mi schizofrenia katatoniczna która ,, jakoś bardzo się nie objawia, tylko spowolnieniem psychoruchowym ''.

Ja miałem tylko jeden atak blisko 10 lat temu, gdzie rzeczywiście zastygłem w jednej pozycji, nie umiałem mówić ani się ruszać a potem już ani razu. W dodatku ja wtedy byłem po dragach więc nie wiem czy to powinno się liczyć. Bardziej mi pasuje ten zespół aspergera ale nikt nie chce go u mnie zdiagnozować. Wcześniej mi diagnozowali nerwicę natręctw, narcystyczne zaburzenia osobowości, dyssocjalne zaburzenia osobowości, depresję. Ta psychiatra to jakiś żart chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kto? Ja znam siebie i jeszcze takiego żula jednego. A i jeszcze jeden był taki na bank schizofrenik a z taką odmianą jak hebefrenia. Pare lat go niewidizlame juz. Sąsiad ma tez swir. A jeszcze jeden z na moje oko jakaś paranoja. I baba tez jakas zeschizowana. Znam tez warzywko uposledzone na maksa nie umie nawet mowic ani chodzic i wogole ma cialo i twarz zdeformowane . 30 lat okolo na oko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się mam czuć, przybyły do mnie jakieś wysokorozwinięte, pozagalaktyczne istoty z misją specjalnie dla mnie a ja nie usłyszałem czego chcieli bo akurat pierdłem w tym momencie i spiepszyłem sprawę. kur.wa ciekawe co teraz mam czuć, spiepszyłem wszystko, gdzies to mam juz tylko ta niepewnosc mi nie daje spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×