Skocz do zawartości
Nerwica.com

Omamy wzrokowe od podanych przyczyn?


Priscilla_126

Rekomendowane odpowiedzi

Czy od silnego stresu polaczonego z silnym natlokiem i umiarkowanym lekiem moga zaczac sie omamy wzrokowe? Dzis mialam bardzo ciezki i okropny dzien, mialam w.w. objawy i gdy po tym wszystkim przed chwila zajrzalam na inna strone netowa, to najpierw myslalam, ze facet se zalozyl soczewki, bo mial oczy w dwie rozne strony i nienaturalne, a gdy powiekszylam obraz, to zobaczylam, ze on ma normalne oczy, i dopiero sobie uswiadomilam, ze to byl omam wytworczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej źle przetworzony obraz przez mózg z powodu jego zmęczenia. Zapotrzebowanie mózgu na energię to około 30% dostępnej organizmowi, a stres wprost błyskawicznie rozładowuje akumulator organizmu. Nawodnij i wyśpij się porządnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]Czy od silnego stresu polaczonego z silnym natlokiem i umiarkowanym lekiem moga zaczac sie omamy wzrokowe?[/b] Dzis mialam bardzo ciezki i okropny dzien, mialam w.w. objawy i gdy po tym wszystkim przed chwila zajrzalam na inna strone netowa, to najpierw myslalam, ze facet se zalozyl soczewki, bo mial oczy w dwie rozne strony i nienaturalne, a gdy powiekszylam obraz, to zobaczylam, ze on ma normalne oczy, i dopiero sobie uswiadomilam, ze to byl omam wytworczy...

Dokładnie tak miałem kilka lat temu. Byłem na rispolept depo 37,5 mg, lek ten w żaden sposób nie mógł utrzymać mojej choroby. Miałem psychozę, trafiłem do aresztu i pod wpływem dużego stresu z natłokiem myśli i słabym działaniem leku dostałem omamów czy też inaczej urojeń wzrokowych. Przez dłuższy czas widziałem postacie i różne rzeczy. Stan ten się utrzymywał tak długo dopóki stres nie odpuścił, następnie w szpitalu stan zdrowia się poprawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×