Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenie transowe i opętaniowe F44.3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z rana w Boże Ciało,

Zaburzenia F44.3 przewinęły się kilka razy w pojedynczych postach, ale niewiele tego.

Jest wersja dla katolików, naukowców i wojujących ateistów + filmik z naukowego bełkotu, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

 

[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Liber8 , bardzo ciekawy jest twój wątek, i całkowicie się z Tobą zgadzam, że wielu lekarzy, pomimo podawaniu pacjentowi końskich dawek leków, nie bierze pod uwagę opętania. Jest to smutne i krzywdzące dla wielu pacjentów, którym takie dawki leków tylko szkodzą a jak piszesz powyżej nawet prowadzą do śmierci.

Mój przypadek trochę się różni od innych ponieważ byłem leczony Zolafrenem, przez wiele lat, i od długiego czasu myślałem o tym aby go odstawić, ponieważ obniżał mi tętno i ciśnienie, które i tak mam już niskie, przez to źle się czułem, a gdy wstawałem z krzesła to miałem mroczki w oczach z niedotlenienia mózgu. W końcu odstawiłem lek i jestem już bez niego ponad 5 lat, czuję się dobrze mam prace , żonę dziecko, i widoki na przyszłość. Jednego tylko nie zapomnę jak poszedłem do lekarza, po dwóch latach nie brania leków i powiedziałem mu o tym, to powiedział mi , skoro nie bierze pan leków, to co pan tutaj robisz? Ja mu na to, myślałem że po odstawieniu leków, będzie mnie pan monitorował aż do pięciu lat, kiedy to rzeczywiście uznaje się pacjenta za wyleczonego, lecz otrzymałem na to odpowiedź że skoro nie biorę leków, to nie mam co u niego szukać pomocy, bo tym samym odmawiam leczenia. Czyli wychodzi na to że ten lekarz będzie swoich pacjentów leczyć do śmierci, czy tego potrzebują czy też nie. Ja w każdym razie, nie radzę tutaj nikomu odstawiania jakichkolwiek leków bez konsultacji z lekarzem, ponieważ może się to skończyć pogorszeniem choroby, dlatego jeszcze RAZ ODRADZAM takich działań, napisałem ten post ponieważ, ja tak miałem, lecz każdy człowiek jest inny i inaczej reaguje, po za tym natychmiastowe odstawienie leków może się skończyć wstrząsem anafilaktycznym i wylądowaniem pacjenta w szpitalu, a nawet śmiercią.

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W filmie wykorzystano autentyczne nagrania audio z egzorcyzmów prowadzonych przez ks. Piotra Glasa.

https://gloria.tv/video/ZvyYohswqEyU6NMPK8rzyDLbV

 

Nie obejrzałem całego, za długie, ale pierwsze kilkanaście minut mi wystarczy i jeśli to jest autentyczne, to stan psychiczny tej dziewczyny nie był za dobry. Piszę o tym dlatego, że w takiej sytuacji chyba lepiej skorzystać z pomocy księdza, niż umieszczać delikwentkę w szpitalu i faszerować ją lekami?

Zakładam, że egzorcyzmy pomogły i wróciła do zdrowia. Teraz wypowiada się i zachowuje normalnie, w dodatku zgodziła się na publikację nagrań ze swoimi jazdami, mocno nią ten demon miotał :D

 

A co by zrobili w szpitalu? Zapięli w pasy, podali jakieś silne gówno, wpisali w życiorys zaburzenia transowo opętaniowe i byłoby to gorsze (jak dla mnie) rozwiązanie.

 

Dobry typ zaburzeń te opętania, wygląda na to, że współcześni szamani księża egzorcyści są w stanie się z nimi uporać i po odprawieniu wypędzania człowiek może wrócić do normalnego funkcjonowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×