Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica


mlody97

Rekomendowane odpowiedzi

cześć.

przepraszam ze zalozylem nowy watek mam takie pytanie. Od wtorku zacząłem brać tabletki a dokładnie fevarin strasznie się źle czuje po nim ból głowy, mięśni i podwyższone mam tętno uczymuje się ono już któryś dzień ciągle 85 mam. Do tego brak ochoty na sex co mam z tym zrobić zeby to wróciło na drugi tydzień moja dziewczyna przyjeżdża więc wiecie jak to jest. z góry dziękuję

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

nic nie zrobisz,

niektore substancje niestety maja takie skutki uboczne,

bierz tak jak bierzesz, zdrowie jest najwazniejsze.

Tymczasowe gorsze samopoczucie zaprocentuje poprawa zdrowia w dluzszej perspektywie.

Bardzo krotki bierzesz leki, niektore substancje maja to do siebie,

ze na poczatku jest norma,

potem z czasem ogranizm sie przyzwyzcaja i jest duzo lepiej.

Jezeli do natepnej wizytu u lekarza bedzie utrzymywal sie ten stan,

na pewno powiedz i zmieni CI ten lek.

Troche czasu moze zajac dopasowanie leku,

u mnie bylo to ponad pol roku.

A dziewczyna na pewno zrozumie,

zdrowie jest najwazniejsze.

Na pewno nie mysl nawet zeby przestac brac,

i tak z dnia na dzien nie zobaczysz poprawy jakiej oczekujesz,

a najwazniejsze jest wlasnie nasycenie organizmu dana substancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u lekarza w tamtym tygodniu to powiedział mi ze to wszystko na tle nerwowym. Mam ciągły nie smak w buzi gardło mnie piecze przy przełykaniu śliny , mam uczucie guli w gardle, piecze mnie przełyk do żołądka . Mam nadmiar śliny ciągle muszę wypluwać. Dzisiaj robiłem test na heliobakterie i nic nie wykazało. Do tego drzenie mieśni rąk i nog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego punktu widzenia wyglada to tak ze caly czas chodzic znerwicowany?

Jezeli tak to jakie sytuacje na to wplywaja?

 

Mysle za badania zawsze warto zrobic,

znam osobe ktora podobne problemy z zoladkiem wyleczyla dieta,

jednak najpierw trzeba dobrze rozpoznac problem, zeby podjac odpowiednie kroki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem tutaj nowa,zmusiłam się do napisania na forum nikomu nie mówiłam o nerwicy wiedzą tylko mąż i mama.Choruję już 9 lat bywało lepiej raz gorzej,obecnie od kilku miesięcy moja "nerwica"znów się odezwała przez cały ten czas chorowałam już chyba na wszystkie "choroby".Mam silne lęki i ciągle myślę że coś mi się stanie,boję się zostawać sama w domu . Nie będę już więcej pisać o swoich objawach bo dużo by tego było. Piszę tutaj może nie będę czuła się tak zupełnie sama. Nie mam z kim porozmawiać,jeszcze jakiś czas temu mama mnie wysłuchała ale niestety przeszła udar,i teraz to ona potrzebuje mojej uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ledwo wstaje jestem słaby tak jak by serce nie nadążalo bic.

 

Też mi się tak zdarza. Ale jest lepiej od kiedy zaczęłam codziennie dojeżdżać na staż rowerem. Lekarz polecił mi aktywność fizyczną na nerwicę, lęki i marazm, trochę pomogło, lepiej też sypiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej to mnie ściska piecze ssie dziwne uczucie mam przelewania . Dziwne dławienie w klatce piersiowej ze musze sobie na siłe beknać bo tak jak bym sie dusił ciagły dyskomfort na zoładku. To mnie dreczy bo sie martwie co to moze być :( Dziwnie mi sie sline przełyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie . Gdy biorę wdech czuje zimno w ustach i gardle co to może być ? To objaw nerwicy ?

Nie zaczynasz popadać w paranoję? Każdego człowieka na tej ziemi boli czasami brzuch, gardło, każdy czasami ma zawroty głowy. Ale to nie oznacza, że każdy najmniejszy objaw jest nerwicą. Nie nakręcasz się zbytnio? Spróbuj myśleć o czymś innym, idź na rower, na spacer, na basen..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam problem od 2 miesiecy . Czyje sie jak bym był cały czas we śnie no stop i nie przechodzi mi to mam także leki i ataki paniki głupie myśli ze coś mi sie zaraz stanie że umrę albo że wariuje biorę leki na depresję codziennie na początku była tragedia codziennie chciałem jeździć do szpitalna bo nie wiedziałem co mi jest lekarze stwierdzili że mam depresję a potem że mam nerwicę lekowa z deralizacja juz sam nie wiem co mi jest naprawdę z krwi badania wyszły ok ze nic mi nie jest ale cały czas mi się utrzymuje to ze widzę jak bym był we snie i mam lęki cialo mi się caly czas trzęsie migotanie serca tez mam na poczatku miałem dretwienie lewej ręki uczucie jak bym miał zaraz zemdlec teraz dopiero zacząłem wychodzić na spacery czasami na siłownię nie wiem co mi dokładnie jest i kiedy mi to przejdzie prosze o pomoc kto miała juz tak kiedyś i czy na 1000 procent bede sie czuł tak jak kiedys dziekuje i pozdrawiam czekam na odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam problem od 2 miesiecy . Czyje sie jak bym był cały czas we śnie no stop i nie przechodzi mi to mam także leki i ataki paniki głupie myśli ze coś mi sie zaraz stanie że umrę albo że wariuje biorę leki na depresję codziennie na początku była tragedia codziennie chciałem jeździć do szpitalna bo nie wiedziałem co mi jest lekarze stwierdzili że mam depresję a potem że mam nerwicę lekowa z deralizacja juz sam nie wiem co mi jest naprawdę z krwi badania wyszły ok ze nic mi nie jest ale cały czas mi się utrzymuje to ze widzę jak bym był we snie i mam lęki cialo mi się caly czas trzęsie migotanie serca tez mam na poczatku miałem dretwienie lewej ręki uczucie jak bym miał zaraz zemdlec teraz dopiero zacząłem wychodzić na spacery czasami na siłownię nie wiem co mi dokładnie jest i kiedy mi to przejdzie prosze o pomoc kto miała juz tak kiedyś i czy na 1000 procent bede sie czuł tak jak kiedys dziekuje i pozdrawiam czekam na odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×