Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sny przy nerwicy


Glikous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam małe pytanie i liczę na waszą pomoc wczoraj zaczęła trapic mnie ciężka sytuacja myślę o niej intensywnie dzisiaj zdarzył się sen i był każdy symbol ruch tego symbolu i itp przypisany do tej mojej sytuacji .Choruje na nerwica i boję się że się sprawdzi mój sennik ?? Możliwe jest takie coś że myślę cały czas o czymś i to mi się śni jakoś w symbolach które odczytuje się w senikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę ciągle o zębach i mi się dentysta śni.

Dorwałem sennik, który niegdyś lekkomyślnie zakupiłem, wedle niego:

 

"Ząb wskazuje na potrzeby materialne i seksualne. Dokładne znaczenie daje się odczytać przede wszystkim z następujących okoliczności towarzyszących:

~Zdrowe zęby zwiastują sukcesy i korzyści materialne.

~Zepsute, obluzowane lub wypadające zęby ostrzegają przed porażkami i stratami.

~Plombowanie zęba to apel, żebyśmy nie wypierali problemów ze świadomości, tylko je rozwiązali.

~Jeśli ząb jest wyrywany nam, to należy się liczyć z finansowymi kłopotami lub fiaskiem naszych oczekiwań.

~Jeśli sami wyrywamy komuś ząb, to znaczy, że możemy odnieść korzyść z czyiś kłopotów, albo przezwyciężyć jakieś opory.

~Sztuczne uzębienie może wskazywać na potrzebę większego znaczenie i próżność albo pozorność naszych sukcesów. W innych przypadkach jest to ostrzeżenie przed wprowadzeniem w błąd.

~Szczerzenie zębów oznacza, że próbuje kogoś zastraszyć lub zranić."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sny to zlepek tego, co widziałeś + lęki,pragnienia, itp z podświadomości. Może widziałeś już gdzieś ten symbol (np. w filmie, w internecie), Ty możesz tego nie pamiętać, ale Twój mózg tak. Myślisz o tym intensywnie, więc zwiększasz szansę na to, że to znów Ci się przyśni.

Myślę, że nie potrzebnie się nakręcasz. Sny bywają dziwne lub nawet psychodeliczne, ale to wcale nie znaczy, że z tego powodu może Ci się coś przytrafić, kiedy nie będziesz spał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×