Skocz do zawartości
Nerwica.com

8-letni chłopiec jest gwiazdą drag queen


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

8-letni chłopiec za zgodą rodziców rozwija swoją karierę jako...drag queen. Występuje w klubach gejowskich gdzie robi show

[attachment=0]delrio.jpeg[/attachment]

 

źródło i filmik http://www.towleroad.com/2017/05/lactatia/

 

Drag queen (z ang. in drag oznacza bycie w przebraniu przeciwnej płci, queen – królowa) – określenie postaci scenicznej stwarzanej przez artystów, najczęściej płci męskiej, rzadziej płci żeńskiej, przedstawiających karykaturalnie postacie kobiece przy użyciu efektownych ubrań i mocnego makijażu. Postacie męskie odgrywane przez kobiety, przeciwieństwo drag queen, to drag king.

...

Kreacja

Makijaż, strój i choreografia drag queens są często przesadne lub zamierzenie karykaturalne i odróżniają je od „zwyczajnych” kobiet, robią to w celu uzyskania satyrycznego lub dramatycznego efektu. Elementem występu jest często upodobnienie się do znanych kobiet estrady, czasem ich parodia.

Drag queen nie zawsze są gejami lub transwestytami, jako że dla drag queen celem przebierania się jest bawienie publiczności, nie zaś zaspokojenie swoich potrzeb seksualnych.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Drag_queen

 

Aż strach cokolwiek mówić, kolorowe ludki nie lubią krytyki, no ale co mi tam.

Weźmy przykładowo łaźnię gejowską, słyszałem gdzieś (niepewne źródło, nie wiem czy to prawda), że jeden mężczyzna jest w stanie przeżyć do 300 orgazmów tygodniowo.

Z łaźniami nie mam problemu, myślę, że 5 - 6 orgazmów dziennie to max, ale 300 to przesada, to chyba fizycznie nie możliwe, 60 razy na dzień? :D Tak sie nie da :D

Po tygodniu spędzonym w łaźni, wraca taki ludek do swojego partnera i adoptują dziecko (które w przyszłości mogłoby być hetero) ale tatusiowie chcą go wychować na geja - tu zaczyna się mój problem, podpada to pod działanie wbrew naturze :pirate:

...

Orientacja seksualna i zachowania seksualne

Niewiele wiadomo na temat wpływu orientacji seksualnej rodziców na seksualność dzieci

...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rodzicielstwo_os%C3%B3b_LGBT

 

Chciałbym być w 100% tolerancyjny, jak już rodzisz się homo, to też masz prawo do tego jak kochasz, nie trzeba cię leczyć, tylko uregulować jakoś sytuację prawną.

Z drugiej strony jak patrzę na takie gó*no drag queen, to mam wątpliwości dokąd ten świat zmierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europa w porównaniu do reszty świata liczy coraz mniej ludzi a i gospodarczo coraz mniej znaczy już nie mówiąc o starym, zniewieściałym społeczeństwie niezdolnym do obrony i zastępowalności pokoleń bez obcej krwi. A wszystkiemu winny jest dobrobyt, to przez niego walą tu tabuny migrantów a ludziom po zaspokojeniu podstawowych potrzeb często odbija z nudów. W Polsce i Europie środkowo- wschodniej ten dobrobyt jeszcze aż taki nie jest to "zepsucie" aż tak wielkie nie jest, no ale za parę lat kto wie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

społeczeństwie niezdolnym do obrony i zastępowalności pokoleń bez obcej krwi

 

Może to jest tak, że im bardziej świadome, inteligentne i wyedukowane społeczeństwo tym mniejsza skłonność do prokreacji? Widocznie jest jakiś moment przegięcia do którego ewolucja może kierować życiem tylko na zasadzie popędów. Kiedyś wszystko się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Dla mnie to również jest powalone, aczkolwiek z drugiej strony rodzice robią o wiele gorsze rzeczy dzieciom, bo jest dużo rodzin gdzie się znęca nad dzieckiem bijąc go, wydzierając się z powodu byle głupoty, narzucając negatywne poglądy, olewając całkowicie w tym sensie, że kupią mu coś tam a mało czasu mu poświęcają itd. Problem jest niestety z tym spory, jednak ciężko jest ludziom przetłumaczyć fakt, że nie każdy nadaje się na rodzica. Seks jest przyjemny, lecz wychowanie dziecka na porządnego obywatela, pokazanie mu pozytywnych cech to już nie jest taka łatwa sztuka. Przykra sprawa generalnie, gdyż potem dzieci z z takich rodzin mają trudniejsze życie gdy podrastają.

 

A jeśli chodzi o dwóch ojców lub dwie matki to z całym szacunkiem autorze tematu, ale bardzo się mylisz z tym, że chcą zrobić z dziecko homo. Poczytaj sobie jakieś lepsze źródła o tym jaka jest sytuacja dzieci w rodzinie homoseksualnej i nie gadaj bzdur stereotypowych. Wbrew naturze? Litości... Tak samo mówienie o tym, że nie wiesz dokąd zmierza ten świat przez drag queen. Przecież to istnieje od bardzo długiego czasu i nie jest to jakaś nowość. Historia drag queen jest długa. Jakoś żadnej wojny i destrukcji z powodu faceta przebranego za kobietę i na odwrót nie było, więc nie mam pojęcia z jakiego powodu ta panika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mówienie o tym, że nie wiesz dokąd zmierza ten świat przez drag queen.

Kiedyś myślałem, że jako ludzkość (cywilizacja zachodnia) daleko zajdziemy, zmieniłem poglądy, na podstawie obserwacji własnych, stwierdziłem, że nasze przeznaczenie to samozaoranie :D

Proszę do ku*wy nędzy uszanować moje poglądy, mam do nich prawo :D

 

Poczytaj sobie jakieś lepsze źródła

Wystarczyłoby, że znalazłby się jeden (albo kilku) fanatyków mojego pokroju (mogą też być religijne zjeby, pełno jest takich przecież) którym nie zechce się czytać lepszych źródeł i analizować tej sytuacji,

z tą różnicą, że zamiast klawiatury i myszki, będą dysponować kodami do głowic :pirate:

No ale nie ma lekko, procedury użycia są skomplikowane, ciężko podjąć decyzję o rozkurwie*niu świata i pozostawieniu go w ruinie, także luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comment_jNQAtq7y4rixUKEIaAh1ZBPbEkuiHPxY,w400.jpg

 

Nie przeszkadzają mi takie obrazki, ale istnieją całe społeczności, którym takie coś przeszkadza i mają w d*pie jakiekolwiek źródła.

Zapytani co wyrośnie z tego młodego i co dzieje się w jego psychice, bez sprawdzania w lepszych źródłach stwierdzą, że jest to działanie wbrew naturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Szanuję Twoje poglądy, nawet się w jakimś stopniu zgadzam z tym, że ludzkość zmierza w złym kierunku, jednak po prostu nie rozumiem co z tym mają wspólnego ludzie drag queen lub ludzie z orientacją odmienną. Moim zdaniem oraz według moich obserwacji, przeżyć to mogę powiedzieć, że niszczymy siebie wzajemnie z powodu nieszanowania planety, manipulowania nami przez rząd który w dużym stopniu jest złożony z oszustów i debili, fanatyzm religijny lub jakikolwiek inny, bo sam jestem ateistą i szanuję to, że ktoś sobie wierzy w Jezusa, Buddę lub innego Boga, ale nie oszukujmy się że religia też sporo złego na tym świecie wyrządziła, przemocą słowną lub fizyczną, alkoholem, gdyż sporo osób po alkoholu robi złe rzeczy w stosunku do bliskich lub innych ludzi gdy nie mają umiaru, jedzeniem pierwszego lepszego syfu bez zastanowienia, egoizm oraz obojętność w stosunku do innych ludzi też się do tego przyczynia itd.

 

No ale wracając do głównego tematu ;) No i właśnie takie zachowanie(nie mówię teraz o Tobie) mnie denerwuje, bo potem dużo pseudo ekspertów od orientacji seksualnych gada idiotyzmy. A wystarczy tylko poczytać parę książek, lepszych stron internetowych i poznać te środowisko w życiu realnym aby zmienić myślenie o homoseksualistach, lesbijkach i biseksualistach. Argument właśnie o naturze jest idiotyczny a często używany w takich dyskusjach :/ Poza tym to, że jest kilka takich obrazków w internecie to nie oznacza, że wszystkie rodziny w których jest dwóch ojców lub dwie matki chcą zrobić ze swoich pociech homo. Wręcz przeciwnie bo jest potwierdzone, że właśnie często taki dzieciak ma w takiej rodzinie świetną sytuację, nie jest gwałcony, nie narzuca mu się żeby był homo. I w sumie tak samo można powiedzieć iż hetero są poj***ni skoro większość świata jest hetero a ile jest dzieciaków DDA, ile dzieci było w dzieciństwie gwałconych czy dręczonych w jakiś sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuję Twoje poglądy, nawet się w jakimś stopniu zgadzam z tym, że ludzkość zmierza w złym kierunku, jednak po prostu nie rozumiem co z tym mają wspólnego ludzie drag queen lub ludzie z orientacją odmienną. Moim zdaniem oraz według moich obserwacji, przeżyć to mogę powiedzieć, że niszczymy siebie wzajemnie z powodu nieszanowania planety, manipulowania nami przez rząd który w dużym stopniu jest złożony z oszustów i debili, fanatyzm religijny lub jakikolwiek inny, bo sam jestem ateistą i szanuję to, że ktoś sobie wierzy w Jezusa, Buddę lub innego Boga, ale nie oszukujmy się że religia też sporo złego na tym świecie wyrządziła, przemocą słowną lub fizyczną, alkoholem, gdyż sporo osób po alkoholu robi złe rzeczy w stosunku do bliskich lub innych ludzi gdy nie mają umiaru, jedzeniem pierwszego lepszego syfu bez zastanowienia, egoizm oraz obojętność w stosunku do innych ludzi też się do tego przyczynia itd.

 

No ale wracając do głównego tematu ;) No i właśnie takie zachowanie(nie mówię teraz o Tobie) mnie denerwuje, bo potem dużo pseudo ekspertów od orientacji seksualnych gada idiotyzmy. A wystarczy tylko poczytać parę książek, lepszych stron internetowych i poznać te środowisko w życiu realnym aby zmienić myślenie o homoseksualistach, lesbijkach i biseksualistach. Argument właśnie o naturze jest idiotyczny a często używany w takich dyskusjach :/ Poza tym to, że jest kilka takich obrazków w internecie to nie oznacza, że wszystkie rodziny w których jest dwóch ojców lub dwie matki chcą zrobić ze swoich pociech homo. Wręcz przeciwnie bo jest potwierdzone, że właśnie często taki dzieciak ma w takiej rodzinie świetną sytuację, nie jest gwałcony, nie narzuca mu się żeby był homo. I w sumie tak samo można powiedzieć iż hetero są poj***ni skoro większość świata jest hetero a ile jest dzieciaków DDA, ile dzieci było w dzieciństwie gwałconych czy dręczonych w jakiś sposób...

 

Piotrek1996, zgadzam się w 90%. W zasadzie to można by Ci przyznać 100% racji, ale 10% zostawiłem sobie na

 

A wystarczy tylko poczytać parę książek

Społeczeństwo jest tak głupie, że lepiej by zrobiło, jak by nie czytało tych książek, po co ma się męczyć, zamiast edukacji proponuję destrukcję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Liber8 Fajnie, że się dogadaliśmy :) W sprawie książek to racja, że wielu ludzi w ogóle nie czyta, ale na szczęście w moim otoczeniu znajomych czy przyjaciół i pewnych osób porządnych z rodziny są ludzie czytający i nie mam na myśli tutaj 50 twarzy Grey'a albo innych podobnych książek. Tylko prawdziwą literaturę :D

Dzięki za rozmowę ciekawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×