Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ptasie Mleczko


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Słodycze spożywam sporadycznie.

Fajnie jest popatrzeć na otyłych osobników w biedrze, ładujących ptasie mleczka i inne słodkości do wózków :smile: (90% gardzę, 10% choroba - współczuję, sam byłem kiedyś w tych 10%)

Myślę, że przyszłość to zakupy on-line z dostawą do domu, nie trzeba będzie pokazywać swojego grubego tyłka w sklepie, będą dostarczać mi produkty prosto do piwnicy i tam będę się rozwijał fizycznie i duchowo.

 

A dlaczego ptasie mleczko nazywa się właśnie tak a nie np. krowie mleczko w czekoladzie?

Był dokładnie rok 1936.

W polskim Urzędzie Patentowym złożono wniosek o rejestrację słownego znaku towarowego „Ptasie Mleko”, oraz jego nieistotna odmianę „Ptasie Mleczko”.

ptasie-mleczko1-300x189.jpg

 

Dalszy ciąg tej nudnej historii http://znakitowarowe-blog.pl/ptasie-mleczko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptasim mleczkiem można nazywać tylko to zrobione przez Wedla, reszta to podróby o nazwach typu rajskie, alpejskie, magnackie mleczko itp. Te niektóre podróby są całkiem dobre i dorównują Wedlowskiemu np te z Lidla czy Biedry ale parę razy naciąłem się na jakieś tragiczne chyba z Netto i z Lewiatana ze zbrylonym cukrem albo trefną czekoladą. A alpejskie mleczko Milki to już inna para kaloszy bo mleczna czekolada dominuje tam nad pianką i ma niewiele wspólnego z tradycyjnym z cienką gorzką czekoladą.

Dla mnie zjedzenie pudełka tego mleczka ( rózne rodzaje mają rózne wagi od 300g do 500g) na raz to żaden problem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zjedzenie pudełka tego mleczka ( rózne rodzaje mają rózne wagi od 300g do 500g) na raz to żaden problem.

Z galerii zdjęć na forum wynika, że masz dobrą figurę, przemianę materii też, jesteś przystojny i masz powodzenie u dziewczyn, możesz zjeść nawet 2 pudełka, a i tak byś nie przytył. Podziękuj rodzicom za geny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×