Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam zmęczona depresją


Madzia B

Rekomendowane odpowiedzi

może Madzia zostaniesz wojownikiem światła.... do przeczytania tej książki paulo coelho zachęca cytat na tylnej okładce... modlitwa wielu ludziom daje nadzieje a ta książka potrafi zachęcić do jej przeczytania i podnieść na duchu

 

Każdy wojownik światła bał się kiedyś podjąć walkę.

Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości.

Każdy wojownik światła utracił choć raz wiarę w przyszłość.

Każdy wojownik światła cierpiał z powodu spraw, które nie były tego warte.

Każdy wojownik światła wątpił w to, że jest wojownikiem światła.

Każdy wojownik światła zaniedbywał swoje duchowe zobowiązania.

Każdy wojownik światła mówił „tak”, kiedy chciał powiedzieć „nie”.

Każdy wojownik światła zranił kogoś, kogo kochał.

I dlatego jest wojownikiem światła.

Bowiem doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei, że stanie się lepszym człowiekiem.

 

https://pl.wikiquote.org/wiki/Podr%C4%99cznik_wojownika_%C5%9Bwiat%C5%82a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziłam na terapię do psychologa niestety po dwóch latach prawie okazał się skur... nie będę kończyła zniszczył wszystko co wypracowalam na terapii teraz czekam na wizytę za dwa miesiące mam psychologa mam swoje sposoby na radzenie sobie z depresją na resetowanie umysłu przerwanie złych myśli niestety nie działają one tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam czyn jest okropny bolesny straszny ale myślę że to co dzieje się z człowiekiem po jest gorsze nie potrafię o tym zapomnieć cały czas mam obrazy w głowie czuję zapach jego dotyk strach bezsilność bezradność nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie nauczyć się z tym żyć bo zdaje sobie sprawę ze ja o tym nie zapomnę wiem jedno całe życie będę się winić bo może mogłam coś zrobić żeby do tego nie doszło również to co wypracowalam z psychologiem z depresją na która choruje wyparowalo gdzieś się zatracilo muszę na nowo pracować żeby pokonać chorobę zaczynać wszystko od początku ja nie mam sił fizycznych i psychicznych na walkę z chorobą z tym urazem bo to są dwie różne rzeczy ale uraz ma wpływ na chorobę jestem z tym sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×