Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pierwszy raz


Bugman

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie się do pracy tam gdzie przyjmą ,co będzie to będzie,,do hipermarketów zawsze przyjmują,ważne żeby coś robić a nie siedzieć w domu,i już poczucie wartości wzrasta,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu do szczęścia studia nie są potrzebne , ja mam osobowość i jestem przebojowa,i wszystko mi się udaje i i nie mam studiów,ale uwielbiam książki,nowinki,ciekawostki,interesuje mnie wszystko ,zawsze ciągnęło mnie do pracy ,i zarabiania pieniędzy ,nieważne jakich byleby były co miesiąc ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Studia w tych czasach nie są wyznacznikiem mądrości, bo wielu ludzi idzie na studia np z powodu nacisku rodziny a nie mają pomysłu na życie w ogóle. Tak samo można skończyć jakiś kierunek i po tych 3 latach czy 5 nie mieć pracy w ogóle. Zresztą nie każdy się nadaje na studia i często po samej zawodówce ludzie lepiej wychodzą.

 

Czyżbyś na pewno się do niczego nie nadawał? Każdy ma jakiś talent do czegoś. Przynajmniej jeden. Trzeba próbować różnych rzeczy robić, bo życie mija bardzo szybko. Wtedy się znajdzie zajęcia w którym się będzie dobrym. Ja osobiście przez bardzo różne zainteresowania przeszedłem, próbowałem sił w rysowaniu, były praktyki samochodowe, ale potem zmieniłem szkołę średnią na inną, uczyłem się japońskiego przez internet oglądając anime i generalnie mocno lubiłem ten kraj itd. Teraz już mam o wiele mniej zainteresowań(to są pasje już). Wiem czym chce się zajmować mniej więcej w przyszłości.

 

Pozdrawiam i życzę Tobie miłego pobytu na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×