Skocz do zawartości
Nerwica.com

homeopatia a depresja


Rekomendowane odpowiedzi

czy komus homeopatia pomogla w zaburzeniach depresyjnych?

Miałem epizod kiedy sięgnąłem po pomoc do homeopaty i niestety lipa. Kazała natychmiastowo odstawić wszystkie psychotropy bo to gówno i zrujnują mi zdrowie i życie itd.. Dała jakieś swoje pastylki. Skończyło się tak ,że miałem poważne skutki odstawienne antydepów( zeszła od razu z 75 mg wenlafaksyny) a jej leki działały jak placebo, czyli wcale. Po miesiącu zawiedziony zakończyłem z nią współpracę. Można powiedzieć ,że tylko popsuła zamiast coś naprawić i dodatkowo 80 zł za wizytę . Chciałbym naprawdę napisać cokolwiek pozytywnego odnośnie kuracji w depresji lub szczerze polecić jakąś metodę leczenia, ale niestety w moim przypadku wszystkie są bezskuteczne łącznie z psychiatryczną kuracją LPD. Trzeba czekać na ketaminowe leki. Chyba tylko w tym będzie można liczyć na jakiś skutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Placebo też leczy. W sumie skoro placebo jest nielegalne, to homeopatia wskoczyła na to miejsce i jak widać ma się dobrze. Niepotrzebnie pytasz -

trzeba było po prostu zacząć się leczyć homeopatycznie. Uświadomiony nie będziesz podatny na zbawienne skutki leczenia metodą placebo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×