Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpital oddzial detoksykacyjny


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie, poszukuje jakiegos szpitala, gdzie bedzie mozna pobyc dluzszy czas na detoksykacji.

 

zalezy mi, zeby co najwyzej przebywac z osobami odstawiajacymi alko, dlatego osrodek odpada.

 

z tym dluzszym pobytem to byc moze lekka abstrakcja w Polsce, niemniej jednak moze cos sie znajdzie, ktos cos podpowie? schodze z benzodiazepin, wczesniej odstawilem kilka innych mocnych lekow(m.in. duze dawki mph) i w normalnym swiecie zaczyna mi byc ciezko mam troche obowiazkow, ponadto pracuje, nie mam raczej od innych taryf ulgowych. nie to zebym sie nad soba uzalal, ale to chyba najgorszy i najciezszy okres w moim zyciu w zwiazku z odstawianiem tego syfu. czuje, ze zostaly mi sily, zeby stawic temu bierny opor, nie moge juz zniesc tych hustawek nastroju. wolalbym stoczyc chyba te bitwe na spokojnie bez obowiazkow, zaczynaja mnie dopadac objawy depresyjne bo mam sile co najwyzej lezec i nic mi sie nie chce w zwiazku ze spadajacym nastrojem.

 

moze ktos polecic jakis szpital, do detoksykacji oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi na Aleksandrowskiej na oddziale detoksykacji jest bardzo fajna Pani Ordynator, która jak tylko masz potrzebę i nie czujesz się na siłach pozwala Ci zostać tak długo aż poczujesz się na tyle silny żeby wyjść. Możesz zaplanować termin wypisu ale nie musisz. Często zgadzała się dla pacjentów by zostali dłużej bo nie byli pewni czy jak wyjdą nie wpadną od razu do dilera. Zazwyczaj był obchód i pytała się kiedy chcesz wyjść (minimum 2 tygodnie) później zazwyczaj wypis. Ale jak tylko poprosiłeś o to aby jeszcze zostać zgadzała się. Dalej dawali leki i można było przejść na oddział terapeutyczny a tam odbyć pełną terapię. Ogólnie niektórzy zapaleńcy byli tam nawet 2 miesiące. Detoks + terapia. Na oddziale terapeutycznym masz znacznie większe możliwości niż na detoksie. Dostęp do telefonu, spacery, cały program terapeutyczny czyli do 15 (tak pracuję kadra) był dzień zajęty różnymi obowiązkami. Później czas wolny. Każdy miał przydział na swoje obowiązki. Na przykład sprzątanie, zmywanie naczyń itd. Polecam

P.S i tam jest tak jak chcesz detoks jest połączony czyli alkoholowy + narkotyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za posta. mi zalzalo, zeby nie byc z narkusami, dlatego napisalem ze co najwyzej z alkoholikami. dla samych lekomanow to raczej nie ma. jesli dwa miesiaca to ta gorna granica to to nie jest jakos ary-dlugo bo przewaznie program trwa z 6 tygodni :) ile sie czeka na miejsce??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 tygodni to trochę ponad miesiąc. Może Cię źle zrozumiałem ale 2 miesiące to więcej niż 6 tygodni, to przynajmniej 8 albo 10. A nawet i dłużej, kwartał. Na miejsce nie ma zasady ile się czeka, różnie bywa, zależy od "sezonu". Wiadomo największy tłok na zimę. Jak masz skierowanie musisz czekać. Jak karetką to z miejsca przyjmują. Niestety ale aktualnie detoks jest razem z narkusami. Kiedyś był oddzielnie i to było dobre. Połączenie jest dla mnie również niefajne. No ale tak jest tam gdzie pisałem. Zapewne jest wiele detoksów dla samych alkoholików czy hazardzistów/lekomanów. Ale tu Ci nie powiem bo nie wiem. Życzę powodzenia i jak najszybszego znalezienia odpowiedniego miejsca. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×