Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasz wymarzony zawód.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Tu padło,wiele tematów.Związanych z brakiem,pracy.Dla osób z nerwami i depresją.

Gdybyście mieli,jednak wykonywać swój wymarzony zawód.To co by to było ?

Jak,bym chciał ( marzenie ściętej głowy).Pisać fantastykę,najbardziej dark.Z mroczą magią.Pełno smoków,elfów czy upiornych lasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, czemu nie piszesz? Korektę zawsze mogą zrobić w wydawnictwie, a przynajmniej dwóch forumowiczów znacznie więcej na ten temat wie i może się wypowiedzą.

Zacznij pisać do szuflady, odczekaj, a po czasie odkurz i nanieś stosowane zmiany. Z pośród tworów ktoś inny wybierze ten jeden jedyny i prześlesz tekst do czasopisma o tematyce fantastycznej i może, może.. kto wie!

 

Feliks Wiktor Kres (Witold Chmielecki) debiutował w roku 1983 opowiadaniem Mag nadesłanym na konkurs pisma "Fantastyka". Od tamtej pory opublikował co najmniej osiem powieści i kilkadziesiąt opowiadań.

 

W życiu nigdy nie jest na nic za późno, chyba, że jest się konającym, no to wtedy tylko refleksja pozostaje nad tym, czego się nigdy nie miało odwagi zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu padło,wiele tematów.Związanych z brakiem,pracy.Dla osób z nerwami i depresją.

Gdybyście mieli,jednak wykonywać swój wymarzony zawód.To co by to było ?

Jak,bym chciał ( marzenie ściętej głowy).Pisać fantastykę,najbardziej dark.Z mroczą magią.Pełno smoków,elfów czy upiornych lasów.

To pisz. Co Ci stoi na przeszkodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramkarz piłki nożnej za dzieciak i nadal, ale teraz za stary a po za tym kondycji brak i leniwy strasznie chociaż mniej niż kiedyś. Trochę treningów miałem w podstawówce na pozycji bramkarza. To był pierwszy taki poważniejszy zawód, który chciałem wykonywać. Chociaż jak to zawsze mówiłem. Dla Polski i Ruchu Chorzów grałbym nawet za darmo :smile: Do dzisiaj trzymam się tej wersji, więc nie zarabiałbym :mrgreen: są ważniejsze sprawy od pieniędzy.

W sumie to kilka mam jeszcze takich konkretnie wymarzonych zawodów, ale może napomknę o nich kiedyś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, czemu nie piszesz? Korektę zawsze mogą zrobić w wydawnictwie, a przynajmniej dwóch forumowiczów znacznie więcej na ten temat wie i może się wypowiedzą.

Zacznij pisać do szuflady, odczekaj, a po czasie odkurz i nanieś stosowane zmiany. Z pośród tworów ktoś inny wybierze ten jeden jedyny i prześlesz tekst do czasopisma o tematyce fantastycznej i może, może.. kto wie!

 

Feliks Wiktor Kres (Witold Chmielecki) debiutował w roku 1983 opowiadaniem Mag nadesłanym na konkurs pisma "Fantastyka". Od tamtej pory opublikował co najmniej osiem powieści i kilkadziesiąt opowiadań.

 

W życiu nigdy nie jest na nic za późno, chyba, że jest się konającym, no to wtedy tylko refleksja pozostaje nad tym, czego się nigdy nie miało odwagi zrobić.

 

Brak wiary w siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu padło,wiele tematów.Związanych z brakiem,pracy.Dla osób z nerwami i depresją.

Gdybyście mieli,jednak wykonywać swój wymarzony zawód.To co by to było ?

Jak,bym chciał ( marzenie ściętej głowy).Pisać fantastykę,najbardziej dark.Z mroczą magią.Pełno smoków,elfów czy upiornych lasów.

To pisz. Co Ci stoi na przeszkodzie?

 

Nawet nie wiem jak zacząć :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś chciałem zostać muzykiem bądź aktorem (nauczycielka polskiego w podstawówce powiedziała mi nawet, że mam zdolności aktorskie), a we wczesnym dzieciństwie gwiazdą piłki nożnej (wielu młodych chłopców o tym marzy), choć z wf-u byłem bardzo słaby, a na osiedlowym boisku przeważnie stałem "na budzie" albo grałem w obronie, jako ten najsłabszy :P . Pisarzem właściwie w pewnym wieku też chciałem być, choć akurat nie powieści fantasy, bo to zupełnie nie moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos na powaznie mysli o programowaniu,

to chetnie pomoge - nawet od 0,

dolacze do jakiegos projektu gita

....

aktualnie only in python, vuejs, jquery, boostrap ( ruszam nidlugo z angularem )

/ desktop / web apps / machine learning /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, ja mam na swoim koncie jedną powieść i trochę opowiadań. Co prawda niewydane, ale jednak. Jak masz jakieś pytania, to dawaj śmiało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programista, układacz kostki Rubika (są osoby które z tego faktycznie się utrzymują), cokolwiek związane z PokemonGo lub Ingress (bardziej to 1).

A po pracy mógłbym hakować słabe systemy i kopać bardzo nisko-wartościowe kryptowaluty które z czasem by nabrały na wartości. Chociaż... Że ja wiem czy chcę szkodzić ludziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonuje swoj wymarzony zawod ale chciałabym zostac chirurgiem, bo lubie ogladac wszystkie filmy/dokumenty gdzie wyciagaja bebechy i zszywaja. Bardzo dobry jest dokument o szpitalu bielanskim i sorze, niestety zasłaniaja najgorsze rany a szkoda. Wyobrazcie sobie ze był podany przypadek jak facet tanczył na imprezie/domowce i wleciał na jakis 2 metrowy wazon, oczywiscie odłamki wazonu wbiły mu sie w...pupe :) Wesoło maja ci chirurdzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, ja mam na swoim koncie jedną powieść i trochę opowiadań. Co prawda niewydane, ale jednak. Jak masz jakieś pytania, to dawaj śmiało. :)

 

Jest taki Poligraf ( poczytaj ) wyśli.Może,Ci coś wydrukują :D tylko.Ty ładnie budujesz zdania.A ja...sama widzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×