Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walczę :)


RMCF

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

walczę świadomie z nerwicą chyba) od roku. Zaczęło się wszystko od tabletek od dermatologa, a dokładnie antybiotyków. Były tak silne, że miałem nastroje depresyjne, lękowe, bolała mnie głowa i nie miałem siły. I wszystko się rozwinęło. Wszystko zaczęło się, gdy na zajęciach na studiach pewnego razu poczułem zawroty głowy - spanikowałem. Z czasem nie mogłem usiedzieć całych zajęć i wychodziłem z wydziału, aby odetchnąć świeżym powietrzem, bo było mi również bardzo duszno. Miałem bardzo ciężką głowę i czułem, że muszę się o coś opierać. Byłem bardzo osłabiony. Pojawiły się bóle w klatce piersiowej. Zacząłem się stresować publicznymi wystąpieniami - nigdy mi to nie sprawiało kłopotów. Przemawiałem czasami nawet do setek osób. Po kilku sesjach u psychologa nauczyłem się radzić ze swoimi problemami i nawet jak się pojawiały lęki to je wypierałem w 5 sekund. Wszystko wróciło podświadomie jakiś czas temu, z powodu pewnego niespodziewanego wydarzenia, które zmieniło moje życiowe plany na najbliższe miesiące. Niedawno uderzyłem się w głowę, nie było to mocne uderzenie, nie mam żadnego śladu. Jednak boli mnie głowa, mdli mnie i jestem prawie pewien, że sobie to wmawiam. Dodatkowo ciągle jestem śpiący. Od roku również mam kłopoty z koncentracją, jestem rozkojarzony. Oprócz tego zauważyłem, że jestem bardzo spięty, a szczególnie mój kark. Ale walczę i wierzę, że w końcu nie będę się niczym martwić. To tylko kwestia czasu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×