Skocz do zawartości
Nerwica.com

Blizny


Gość Reghum

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła chwila że dorosłem i w cholerę wstydzę się blizn które mam na dłoniach. Część od samookaleczeń, część od kotów (tak, byłem tym dziwnym dzieckiem które z powodu braku znajomych męczyło koty a te mnie za to nienawidziły, ale po prostu lubiłem się z nimi bawić, a one po pewnym czasie nie, i ujawniały agresję).

Co polecacie na minimalizację ich? Stosuję krem Nivea co jakiś czas. Ogólnie skorzystałbym nawet z terapii laserowej gdybym miał hajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, ja rzucałem swoim kotem, dlatego mnie nie lubił.

Może tatuaż? Przypominam sobie, że widziałem ofertę darmowego tatuowania blizn po samookaleczeniach w jakimś zakładzie, ale jakie były tego warunki/ramy czasowe i przede wszystkim co to za studio, nie pamiętam i na 100% nie znajdę.

 

Osobiście żałuję, że je mam, ale cóż, trudno, przyzwyczaiłem się i byłbym się nawet cieszył z tych znaków szczególnych, gdyby nie to, że alienują mnie jeszcze bardziej od innych, przez co cierpię. Przynajmniej nie na samych dłoniach, ale i tak czasem muszę ubrać długi rękaw w sytuacjach bardziej oficjalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nieźle. Ja może raz czy dwa tak zrobiłem na przygarniętym kociaku w wieku 10 lat, nie byłem tego aż tak bardzo świadomy. Teraz bym chyba dostał zawału gdybym tak zrobił. Zresztą co najlepsze ten kot uciekł i poszedł do innej rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było właśnie dawno temu, kiedy byłem małym dzieckiem (kilka lat, przedszkole, potem zintegrowane). Uprzednio podczas zabawy zabiłem królika. Wynik dziecięcej ignorancji i kultury traktowania zwierzaków jak zabawek. Muszę jakoś żyć z tym brzemieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×