Skocz do zawartości
Nerwica.com

Agorafobia z mdłościami czy szpital pomoże?


Michal8282.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od sześciu lat męczę się z agorafobią objawiającą się mdłościami i napadami lękowymi w miejscach publicznych. Moja sytuacja jest dość trudna, mobbing w pracy której nienawidzę, ale jestem do niej przyzwyczajony i nie mam napadów lękowych w niej dlatego nie zmieniam, poza tym rozpad mojego związku w tym roku. Brałem już wszystkie SSRI SNRI NASSA i Pregabaline. Chodziłem na psychoterapie i nic się nie zmienia. Mam coraz silniejszą depresję z powodu stania się społecznym inwalidą. Nie mam już pomysłu na leczenie. Czy szpital oddział nerwic coś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię powiedzieć, czy szpital pomoże ale na Twoim miejscu bym spróbowała leczenia szpitalnego. Nie masz w końcu nic do stracenia, najwyżej będzie tak samo źle. A może w szpitalu coś wymyślą, że poczujesz się lepiej ? Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.

A tak poza tym, mi też mobbing nie jest obcy. Mogę podpisać się pod tym co napisałeś - też mam pracę, której nienawidzę i jestem do niej cholernie przyzwyczajona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. chyba jesienią się wybiorę, chociaż coś pomału się przełamuje. W piekarni, w żabkach i takich mniejszych sklepach już mogę zrobić zakupy, ze sklepami biedronka i większe jeszcze mam problem. Wysiedzieć gdzieś w gabinecie lekarskim albo w kolejce też ciężko. No i chyba depresja się oddala, powolutku jakoś to idzie w lepszą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×