Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stosunek z mamą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat i mam problem w rodzinie kiedy mój Tata odszedł od mamy, moja mama pewnego razu kiedy się myłem weszła mi pod prysznic i tak to się zaczęło codziennie uprawiam sex z mama nie wiem dlaczego ale dla mnie to jest przyjemne. Ale czytałem że to jest źle proszę o poradę co zrobić proszę nie wiem co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to już normalne nie jest, żeby syn z matką uprawiał seks.

To jest przede wszystkim niemoralne zachowanie i ja bym też tutaj zaproponował rozmowę z jakimś psychologiem. Może to jest dla tej matki fajne, seks z własnym synem, ale jednak niemoralne.

Uważam, że ta matka powinna mieć tego świadomość i się zastanowić. Bo może za jakiś czas tego syna w jakiś sposób skrzywdzić psychicznie i jemu to się odbije na psychice.

Istnieje takie ryzyko. Z tego co wiem, to seks z własną matką i inne dziwactwa są bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. Oni tam lubią takie rzeczy i wali im na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem, mama jak chce to niech się bzyka z kim innym nie z tobą. Ty masz przed sobą całe życie. Przyznasz się swojej dziewczynie że uprawiałeś seks z mamą? Tu na forum przyznałeś się do tego że współżyjesz z mamą ale komu możesz o tym jeszcze powiedzieć oprócz napisania na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, jest kilka elementów, ktore nie pasuja do układanki, wymienie jeden: 17 latek to nie 7 latek, ze nie jest swiadomy ze tego typu zachowanie nie jest norma w społeczenstwie...i pisze na forum zamiast szukac pomocy w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i pisze na forum zamiast szukac pomocy w realu.

 

To akurat żaden argument. Wydaje mi się, że rozsądne byłoby poczekać na kolejne wpisy zanim stwierdzimy, że to zwykły trollowy wpis.

to czekaj, ja pisze za siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, a skąd wiesz że to żart?

Bo autor to prymityw, który nie zadał sobie trudu wykreowania (fikcyjnego) stanu emocjonalnego uzasadniającego prośbę o pomoc.

Wygląda jakby prosił o pomoc w dymaniu mamusi, bo sam nie daje jej rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo autor to prymityw, który nie zadał sobie trudu wykreowania (fikcyjnego) stanu emocjonalnego uzasadniającego prośbę o pomoc.

Wygląda jakby prosił o pomoc w dymaniu mamusi, bo sam nie daje jej rady.

 

Coś nas Basara w konia chyba robi, ma tylko dwa posty.

 

Dokładnie i NN4V to idealnie podsumował.

 

Sugeruję

 

640a811f38d7b554c88824bd6a030e65.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×