Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ucho Prezesa


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie oglądałam jeszcze, z relacji znajomych i obejrzanych fragmentów wnoszę, że raczej mnie śmieszyć nie będzie, ale powzięłam męską decyzję i nadejdzie dzień, gdy obejrzę wszystkie odcinki. :D Zwłaszcza, że mój przyjaciel, który ma super poczucie humoru, jest tym zachwycony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to powiem kto mi się nie podoba, ta babka w "recepcji" dopuszczająca do prezesa, nie trawię tej kobiety. Zresztą to postać nieautentyczna bo faktycznie obecnie tę funkcję pełni facet. Myślę że najbardziej zadowolony może być sam Jarosław bo on nie jest przedstawiony tak strasznie jak malują go przeciwnicy, miły, starszy pan który żyje dawnymi czasami nie mający pojęcia o współczesności a całe zło to jego współpracownicy który usiłują mu się przypodobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Pani Basia jest super :!: Świetna aktorka.

 

Ucho Prezesa jest tak prawdziwe, że aż smutne. Być może w polityce tak się funkcjonuje, tym bardziej przeraża mnie to... ;)

No ja jej nie trawie, a czy tak się funkcjonuje to trudno powiedzieć nikt z nas przecież nie ma dostępu do tych ludzi na co dzień.

Najgorzej przedstawiony jest chyba za to prezydent normalnie aż go żal. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×