Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozmowy z jasnowidzem :D


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=w2ep-PGF7S0][/videoyoutube]

 

Ponad 36 min. - granica 4 min. przekroczona, nikogo nie poj*bało by poświęcić tyle czasu :D A może jednak? :D

Powiem tak, Jackowcki zrobił niesamowite postępy, pracuje nad sobą, nad stylem wypowiedzi, ludziom się to podoba, widać to po komentarzach na yt,

każdy ma wyrobione jakieś tam zdanie na jego temat.

Ok. co do możliwości jasnowidzenia - od wielu lat przewiduje wojnę, która nie nadchodzi, na 2017 też jest przewidziana.

Ośmiesza się i tyle, sprawa zamknięta. (Chyba, że weźmiemy Syrię, Ukrainę, to sie sprawdziło, w PL spokój)

 

 

Co innego zwłoki, kto mi wyjaśni w jaki sposób odnalazł te kilkaset ciał?

Pierwsza lepsza informacja z faktu, niby brukowiec, ale to nic

 

Rodzina szukała Stanisława Skrzeszewskiego z Orzeszówka na Mazowszu od listopada zeszłego roku. Na próżno. Przepadł jak kamień w wodę. Dopiero Krzysztof Jackowski, wskazał miejsce, gdzie jest ciało. O istnieniu słynnego jasnowidza z Człuchowa rodzina zaginionego mężczyzny dowiedziała się z Faktu.

Rodzina szukała Stanisława Skrzeszewskiego z Orzeszówki na Mazowszu od listopada zeszłego roku. Na próżno. Przepadł jak kamień w wodę. Dopiero Krzysztof Jackowski, wskazał miejsce, gdzie jest ciało. O istnieniu jasnowidza rodzina zaginionego dowiedziała się z Faktu.

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/krzysztof-jackowski-znalazl-zaginionego-stanislawa-skrzeszewskiego/ylrtyjd

 

 

Fake konto fb w ruch i można zweryfikować wiele z tych osób, po nazwisku, po nazwiskach krewnych/miejscowości, wypytywać chamsko ludzi, czy ktoś z okolicy zaginął i czy Jackowski pomógł.

Obserwuję go od lat i jestem na 99 % przekonany, że znalazł tych wszystkich ludzi. Mówi o sobie (bodajże w 34 odc.) że jest pierd*lnięty i wiele innych rzeczy, których normalny człowiek by o sobie nie powiedział, a więc dystans jest.

Nie widziałem wszystkich odcinków, tylko te najnowsze, wkręciłem się i nadrobię zaległości.

 

PS.

1000 post :D

Temat jest moją księgą myśli i refleksji, także tych nie do końca normalnych :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Jackowski dobrze funkcjonuje na zasadzie symbiozy z gazetą brukową. Trochę wie o życiu, umie opowiadać.

 

Co innego zwłoki, kto mi wyjaśni w jaki sposób odnalazł te kilkaset ciał?

Pierwsza lepsza informacja z faktu, niby brukowiec, ale to nic

 

Na zasadzie przypadku. Powiedzmy, zgłosi się do niego 30 rodzin w roku. Znajdzie 2 ciała - oficjalnie skuteczność ma 100%, bo nic nie wiemy o tych, których nie znalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zasadzie przypadku. Powiedzmy, zgłosi się do niego 30 rodzin w roku. Znajdzie 2 ciała - oficjalnie skuteczność ma 100%, bo nic nie wiemy o tych, których nie znalazł

Czy mógłbyś rozwinąć tę myśl, nie kapuje w jakim sensie?

 

Gdyby przyszło do mnie 1000 osób i poprosiło o odnalezienie 1000 zaginionych krewnych, to nie wiem czy bym choć jedną odnalazł, bo niby jak? :-|

 

Analogiczna sytuacja - przychodzi do mnie XXX osób z koszykami, w koszykach liczby od X-XXX, każą losować liczbę 5, na pewno kilka razy wylosuję i

pochwalę się 100% skutecznością w fakcie czy innym g*wnie.

 

 

 

 

 

Bardziej chodzi mi o tego typu przypadki

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,4533729.html

 

Ginie 12 osób.

- Wchodzą strażacy, ratownicy, policja, ochotnicy i wszyscy inni, którzy chcą pomóc, przeszukują relatywnie niewielki teren - efekt?

Odnalezienie 11 ciał.

 

Rodzina tego dwunastego myśli sobie - co jest kur*a? Jak to się stało, że wszystkich znaleźli, a jego nie, w desperacji idą do Jackowskiego.

- Wchodzi Jackowski, z drugiego końca Polski wskazuje człowieka 1,5 m utopionego w bagnie... wszystkie służby go przeoczyły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackowski posiada dużo wiedzy i raczej w tym upatrywałbym jego skuteczności większej niż przeciętnego zjadacza chleba lub leniwych służb. Przykładowo, ginie facet po 60tce, wróżbita wskazuje jakiś las, zagajnik, odludne miejsce, gdzie przypadkowi przechodnie nie natknęli się na ciało w związku z faktem, że nikt w takie miejsca nie chodzi.

 

Podobnie mogło być ze zwłokami w jeziorze. Skonsultował przypadek z jakimś hydrologiem, który wytłumaczył mu jak przebiegają prądy wodne w jeziorze na podstawie historii pogody i innych danych, o których nie mam bladego pojęcia. To co widzisz w gazecie to tylko efekt końcowy jego pracy intelektualnej, którą przedstawia jako wróżbiarską, jasnowidza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prognozowanie przyszłości dla kraju czy świata coś mu słabo idzie, od lat przewiduje wybuch wojny o skali światowej a nic takiego się nie dzieje, no chyba że uznać walkę z terroryzmem za tą wojnę. Niby przewidział krach finansowy w 2008 r ale go przewidywało wielu analityków finansowych także może ich tylko czytał. Zobaczymy czy na jesieni umrze w Polsce jakiś ważny polityk jak prognozuje. Jego odnajdywaniem ciał się zbytnio nie interesuje ale wiem że ma osiągnięcia, ale i też sporo nieudanych tropów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W latach 90' wskazał 2 ciała poćwiartowanych dziewczyn, określił też sprawcę, teraz ten sprawca będzie wychodził na wolność i zaczyna się odgrażać :/

Inny więzień, który niedawno wyszedł, przekazał mu od niego wiadomość, że nie może mu tego wybaczyć.

 

[videoyoutube=zYUXFhHnYNE][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackowski wygląda strasznie staro, ciekawe czy to od fajek czy stresów, obciążeń psychicznych związanych z widzeniami. Teraz faktycznie jest trochę po 50-tce ale on kilkanaście lat temu gdy miał 40 wyglądał na 60, gdy brał udział w programie Wojewódzkiego mniej więcej równolatka wyglądał jak jego ojciec co najmniej 25 lat starszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wracając do powyższego filmiku jeśli Jackowski nie ściemnia oczywiście, to ciekawe czy jakby tej kierownik sanatorium powiedział tak dosadnie że jej syn zabije i ona by mu przekazała to czy to by wpłynęłoby na niego jakoś że tej feralnej nocy np nie zabiłby tego chłopaka. No ale to była zbrodnia w afekcie pod wpływem alko także wątpliwe żeby se to przypomniał. No ale wg Jackowskiego los jest nieubłagany. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając istnienie determinizmu i brak wolnej woli, to przewidywanie przyszłości mogłoby być możliwe. :P

 

O ile nie umrę, będę jutro pił herbatę Lipton.

 

Wojny są w kółko.

 

Prorokowanie to styl bycia. Kiedyś to było powszechne w czasach biblijnych. Izajaszowi udało się wybić. O reszcie wiele nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręciłem się w przepowiednie :D

W latach 2005-2008 też byłem wkręcony, wtedy nie było mowy o ekranach dotykowych, w powszechnym użytku były wypasione telefony z klawiaturami, smartfony weszły coś koło 2008-2010, nie pamiętam dokładnie, na paranormalne.pl interpretowano słowa o "pudełku po którym ludzie przesuwają palcami" - wszyscy byli pewni, że chodzi o tel. komórkowy, do smartfona pasują dużo lepiej te słowa, także III wojna światowa coraz bliżej :pirate:

 

O ile ktoś zdecyduje się to oglądać, to wiadomo, z przymrużeniem oka, autor filmu dopuszcza się manipulacji, jak odczytuje słowa przepowiedni w 2 części filmu, to pokazuje obrazy z google, tak by pasowały do wypowiadanych słów, trochę to wkurwiające.

 

Tak to już jest z przepowiedniami i teoriami spiskowym, nie warto w nie wierzyć, ale warto znać :D

 

 

[videoyoutube=nOKNgdcAdRs][/videoyoutube]

[videoyoutube=N8NALfr-V70][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia Leszka Panka, raczej tragiczna, a zarazem (jak dla mnie) ciekawa, skrócę:

W 2007 zaczęły się jego problemy rodzinne, sfiksował na tle religijnym, twierdził, że apokalipsa nadejdzie w 2017.

Finansowo też było krucho, został mu samochód, odpowiednio go okleił i przez megafon nawracał ludzi na ulicach miast.

Trafił na wiochę.pl, joemonstera, youtuba itd.

Wielokrotnie badano go psychiatrycznie, nie stwierdzono schizofrenii, mocno religijny człowiek może chodzić wolno, nie zagrażał nikomu.

 

Zapowiada apokalipsę ze swojego auta. Teraz rusza, by ostrzec Europę [ZDJĘCIA]

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/1001231,zapowiada-apokalipse-ze-swojego-auta-teraz-rusza-by-ostrzec-europe-zdjecia,id,t.html

 

 

d0aa22d931fdd66d293741e2a7149870.jpg

[videoyoutube=lqYbQpDUAhM][/videoyoutube]

http://joemonster.org/filmy/55673/Apokalipsa_gloszona_we_Wroclawiu

 

 

W 2016 wyjechał głosić słowo Boże do Syrii :pirate: nie było to dobre posunięcie :pirate: media podały, że został tam pochwycony i skazany na karę śmierci

https://wiadomosci.wp.pl/zaginiony-polak-skazany-na-kare-smierci-w-syrii-inside-syria-to-54-letni-leszek-panek-z-wroclawia-6027063248643201a?ticaid=117930

 

W 2017 jakimś cudem został uwolniony

http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/wroclawianin-skazany-w-syrii-na-kare-smierci-uwolniony-dzieki-czechom,11721940/

 

Ciekawi mnie co teraz się z nim dzieje? Nie prowadzi już swojej strony, mało jest informacji, pewnie wyczekuje apokalipsy, która raczej nie nadejdzie. Połowa roku za nami, a wojny jak nie było tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno na kanale tagentv pojawił się Pan Sławek, który twierdzi, że utrzymywał przez wiele lat kontakty z Ojcem Pio, którego duch przez 50 lat wchodził w ciało kobiety, po to by rozmawiać z innymi osobami.

Jestem do tego sceptycznie nastawiony, ale odsłuchałem wszystkie części, porusza wiele tematów - piekło, aniołowie, obce cywilizacje, kościół itd.

Być może Sławek naczytał się internetów i ze wszystkich trzymających się kupy teorii spiskowych ułożył jedną, dosyć spójną i nawet jeśli nie jest prawdziwa, to miło się słucha :D

Czwarta cześć wydała mi się najciekawsza, więc wstawka z cz. 4, a więc od środka (wszystkich części jest 8 )

 

[videoyoutube=aOG-4n9i61Y][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie się oglądało, wypowiada się kilku księży, najbardziej szanuję Ks. Adama Skwarczyńskiego, "władze" kościelne i powiązane z nimi instytucje go wyśmiały, wydrwiły i przeniosły na jakieś zadupie, tak by już nic mówił, a najlepsze w tym jest to, że to własnie on może mieć rację :smile:

 

[videoyoutube=2p2WWQkKzso][/videoyoutube]

http://proroctwo.com.pl/historia-projektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostałem dosłownie zniszczony przez tego faceta

 

Chyba wypier$#2ę ten kanał ze subskrypcji, źle na mnie działa, nie spałem praktycznie nic. Jestem zbyt głupi, żeby ogarnąć 100% tego o czym mówi :shock:

Napisali mu w komentarzach, że super i że ten odcinek najwięcej wyjaśnił :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy nastolatki z gminy Tryńcza w wieku 19, 18 i 16 lat były poszukiwane od kilku dni. Wyszły z domu 25 grudnia, ostatni raz widziane były w poniedziałek wraz z dwoma mężczyznami, jak wsiadały do daewoo tico.

 

Okazuje się, że dzień wcześniej, na prośbę matki jednej z ofiar tej tragedii, jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski, wskazał miejsce w którym zatopiony był samochód z pięcioma ofiarami wypadku.

 

Jackowski poinformował o swoim przeczuciu w czwartek wieczorem. Jednak było już ciemno i ludzie, którzy udali się na miejsce wskazane przez jasnowidza niczego nie dostrzegli. Na prośbę Jackowskiego udali się tam rano razem z policją. Jackowski rozmawiał z policjantem dowodzącym akcją poszukiwawczą i naprowadzał go na miejsce, które jego zdaniem ukrywa samochód z ciałami nastolatek.

 

Okazało się, że miał rację. Jasnowidz pomylił się jedynie o około 180 metrów.

 

Poniżej relacja Krzysztofa Jackowskiego, którą zamieścił na swoim profilu na fb.

 

 

 

cały tekst: http://www.nautilus.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×