Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a lek przed otruciem 2


ZnerwicowanyTyp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż już kiedyś zakładałem podobny temat, ale trochę za mało się tam wypisałem. Wiec od początku. Mam nerwice od około 4 miesięcy, teraz chyba najbardziej się nasila. Na początku było wmawianie sobie różnych chorób, a teraz przyszło na czynniki zewnętrzne. Zaczęło się od tam paru drzazg i igły w krześle. Oczywiście jako ze ja z nerwicą to oczywiście panika, ze ktoś chce mnie zabić itd. Podczas tych zdarzeń miałem napięta sytuacje w domu więc wiecie skąd ta panika. Mam małe rodzeństwo wiec ta igła w krześle to pewnie ich sprawa, a te drzazgi to pewnie zbieg okoliczności. I od tamtego czasu się zaczęło - lek przed śmiercią. Od tamtego czasu boje się prawie cokolwiek jeść. Boje się ze pewna osoba chce mnie otruć. Kiedy myślenie i tym minęło, za pare dni kopnął mnie lekko prąd. Od tamtego momentu wydaje mi się ze wszystko mnie razi prądem i boje się ze umrę. Potem lek przed uczuleniami itd. I mam do was pytanie. Czy miał ktos podobne leki w nerwicy?? Przedstawcie swoje lęki jakie mieliście lub dalej macie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę przesadziłem z tym ze boje się cokolwiek jeść, ze mam lek przed śmiercią i wszystko mnie razi - po prostu czasem mam takie napady strachu - jak czytałem to raczej normalne w nerwicy. A w psychozie to raczej osoba chora nie ma pojęcia o tym ze to wymysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×