Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć :)


frusowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Mam na imię K. Przez rok leczyłam się faramkologicznie na depresję spowodowaną , jak i się wtedy wydawało , problemami w pracy. W styczniu z powodu problemów ze zdrowiem ( częściowo spowodowanych też zażywanymi lekami) musiałam z dnia na dzień przestać zażywać sertralinę i z dawki 200 mg/dziennie poradzic sobie bez jakiejkolwiek farmakoterapii. Mój psychiatra po konsultacji telefonicznej stwierdził, że na razie zostawimy problem i że mam się zgłosić jak poczuję się gorzej. Dlatego podjęłam decyzję o zastąpieniu leków psychoterapią, wybór padł na terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Terapeuta zdiagnozował u mnie osobowość unikającą i bierno-agresywną oraz często zarzuca mi zbyt wysokie wymagania wobec samej siebie.

Trafiłam tutaj, ponieważ mam trudności z relacją terapeutyczną. Z jednej strony w czasie sesji irytuje mnie absolutnie wszystko w moim T ( aczkolwiek merytorycznie i służbowo raczej nie mam mu nic do zarzucenia), a z drugiej strony ciężko mi pomiędzy sesjami i tęsknie za nimi ( a odbywają się co 2-3 tygodnie). Myślę, że moim głównym problemem jest brak umiejętności nawiązywania i utrzymywania jakichkolwiek relacji międzyludzkich.

A skoro czytam Wasze wypowiedzi od dłuższego czasu, w końcu zdecydowałam się przywitać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×