Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zbiórka na KSIĄŻKĘ KRYMINALNĄ o LEKOMANII :) - Crodwfunding


Przemek_44

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłosiła się do mnie znajoma, autorka nowo powstającej książki kryminalnej pt"(nie)typowi przestępcy" , której wątkiem przewodnim jest problem lekomanii (nielegalny handel lekami) z prośbą o jej promocję, gdyż zbiera pieniądze na jej wydanie. Zgodziłem się wesprzeć „po koleżeńsku” projekt, gdyż jest zgodny z tematyką mojego bloga, jak również jego / moją misją..Więcej na temat samej książki, o tym gdzie można pobrać jej fragmenty (?), jak również o crodwfunding - u, czyli zasadach zbierania środków na jej wydanie (gdyby ktoś zechciał przelać choćby 1 zł ) u mnie na blogu (poniżej link)

http://

http://www.lekomaniablog.pl/nietypowi-przestepcy-ksiazka-o-lekomanii/

 

Wspieram ten projekt (całkowicie za free, bez żadnych korzyści), ponieważ liczę na to, że stanie się kolejną pozycją po znanej książce Juliusza Strachoty "Relaks amerykański" traktującej o problemie lekomanii w Polsce.. Książka nie jest wymierzona w osoby uzależnione, przeciwnie! ma pomóc uświadomić osobom "władnym" i "decyzyjnym", że taki problem realnie istnieje w społeczeństwie i narasta, a wciąż nie ma oddziałów detoksykacyjnych, ośrodków i programów terapeutycznych dedykowanych lekomanom, NFZ nie przewiduje środków na utworzenie oddzielnych grup terapeutycznych, dla osób uzależnionych od leków (często jatrogennie przez samych lekarzy!!)

 

Muszą się oni tułać po detoksach, terapiach AA "na doczepkę", gdzie czują się potwornie wyobcowani lub po zwykłych szpitalach psychiatrycznych, czego nikomu nie życzę ! Wiem co mówię, tułałem się po różnych tego typu placówkach w ciągu 22 lat leczenia swoich zaburzeń lękowych i lekomanii..

 

Wspierając ten projekt (nawet symbolicznie) być może inwestujesz także w swoje zdrowie psychiczne lub zdrowie swoich bliskich (??), bo nie wiesz, czy któregoś dnia nie zostaniesz napadnięty, pobity, zgwałcona / - cony, nie będziesz ofiarą wypadku, samochodowego, kolejowego, rowerowego, pożaru ? twoje dziecko nie będzie molestowane seksualnie przez nauczyciela, księdza, wujka ? w konsekwencji czego trafisz/-traficie do psychiatry, który Wam przepisze leki..etc

 

pozdrowionka

 

Piotr K. (vs Przemek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×