Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem nerwowy


facetalfa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to nerwica? Wszystko mnie wkurza, od samego rana chodzę wkurzony, ciągle zasypiam wszędzie czy to na spotkanie, czy do pracy. Jestem sfrustrowany. Wkurzają mnie ludzi i ich pytania. Mam wszystkiego dosyć. Czy oby na pewno taki człowiek jak ja powinien żyć? Życie mnie dołuje, mam już wszystkiego dosyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo mam wszystkiego kur... dosyć. Popierdolonych ludzi, komputera w pracy na którym nic się nie da zrobić bo się kurwa co chwilę wyłącza. Wszystkich urządzeń bo kurwa co napiszę coś to zaraz się wyłącza albo kasuje. Napierdalania w ten ekran żeby jebana literka "p" wskoczyła. Zaraz coś ropierdole bo mam juz dosyc wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mamy to forum, gdzie można wylać tą rzekę emocji, która w nas siedzi, a odbiorcy rozumieją dobrze o czy się pisze. Wytrwałości facecie alfa! Do lekarza i do przodu, nie wszystko ale dużo zależy od nas samych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień wkurwienia. Ojciec oczywiście na dzień dobry musiał mnie wkurwić swoimi debilnymi pytaniami. Zadaje mi pytanie bym mu coś wytłumaczył po czym ja mu mówie żeby zrobił tak i tak, a on kurwa odwrotnie i kurwa seria kolejnych pytań.

 

Czuje jak mi wszystko w środku chodzi. Kurwa dlaczego ja muszę żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodząc do pracy, nauczyłam się jednej bardzo ważnej rzeczy. Mianowicie, w życiu bywa tak, że są sytuację, kiedy trzeba zaakceptować otoczenie. W pracy - czy lubię kogoś czy nie, czy odpowiada mi jego charakter, czy podoba mi się jego sposób działania czy nie - muszę się z tym pogodzić - każdy jest inny. Świadomość tego, że należy każdego akceptować takim, jaki jest pozwala mi podchodzić w zupełnie spokojny sposób do tych osób, z którymi normalnie nie wymieniłabym nawet zdania (normlanie, tzn. gdybym nie była na niego skazana poprzez pracę). Umiejętność akceptacji innych - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zaakceptuje bo ludzie mają myśleć szybciej ode mnie albo na takim samym poziomie i wkuriwa mnie jak ktoś przychodzi i zadaje pierdolone pytanie czy kupi wędline i chleb mimo że jest w sklepie spożywczym. Kurwa skoro nie jext pewie. Czy u mnie to kupi to niech wypierdala do marketu tam moze mu ktos pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×