Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lilith

"Twarze Depresji" - konkurs -->nabór

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilith

Przeglądając dział "Twórczość" przyszło mi do głowy, żeby zorganizować konkurs o nazwie "Twarze Depresji". Jestem pełna podziwu dla prac Użytkowników - rysunków, fotografii, literatury..., które w najróżniejszy sposób wyrażają odczucia na temat zaburzeń.

Do konkursu możecie zgłaszać wszystkie prace - blogi również. Nagrodą dla trzech pierwszych miejsc będzie ranga < nad nazwą rangi jeszcze pomyślę >. Zgłoszenia będą systematycznie przenoszone do wątku, gdzie odbędzie się głosowanie. Nie będzie to ankieta. Cały konkurs odbędzie się w ukrytym dla Gości dziale " Poznajmy się". Nabór trwa od teraz do 7 - go maja. Wszystkich chętnych, którzy chcą podzielić się pracami z innymi Użytkownikami i mają ochotę wziąć udział w konkursie - serdecznie zapraszam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

distorted_level68, :-) To akurat nie jest docinka, ale dziękuję. Poza tym, nie mogę wiecznie uciekac. Fotografia Kocilka niestety idealnie wpisała się w temat, a ze jest autorstwa Kowala, to miał prawo ją wrzucić. Wszystko, co napisał jest prawdą - Kocilek od zawsze uwielbiał towarzystwo Kowala, który mimo, ze stara się o tym nie mówić, też przeżył odejście kota. Może po prostu w ten sposób to okazuje i przeżywa? Nie wiem. Staram się wyjść w tym wypadku poza ramy własnego smutku i zrozumieć - bez postrzegania wpisów o Kocilku jako docinek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

Carica Milica, ten konkurs jest inaczej zorganizowany. Tutaj nie wydarzy się coś takiego, jak w konkursie na Miss. Już moja w tym głowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

lukrowana, cieszę się, że chcesz wziąć udział w konkursie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko zdjęcie, jakby coś ,,siadło'' smutno, szaro źle.

Ja jakbym wstawiał zdjęcie to wstawiłbym główną forum, bo jak mi się przypomina, że jednak jestem ten teges to witam się z tą gąską.

Dupa, goła owłosiona dupa to idealne zdjęcie depresji. Jesteś w dupie, do tego nie ogolonej bo nic nie możesz.

Trzecie to sygnał rozładowanego telefonu. Pamiętam, jak leżakowałem (w tym nie fajnym sensie) to nie chciało mi się tele ładować, choć bateria upierdliwie wołała o jeść, tym samy określając ciebie, ze nie jest nic zaspokojone, jest źle.

Czwarty, to telefon rozładowany z lekkim kurzem, takich parę pyłków. Rozładował się, postanowiłeś nie komunikować sie z nikim, nie odbierasz w myślach nawet od samego siebie ale jest chwyt, nadzieja, zryw. Postanowiłeś się podnieść i włączyć. Tak jak biorąc do ręki ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jakbym wstawiał zdjęcie to wstawiłbym główną forum

jbc to masz moj glos

Dupa, goła owłosiona dupa to idealne zdjęcie depresji. Jesteś w dupie, do tego nie ogolonej bo nic nie możesz.

albo taki smutny opadniety penis wykastrowany przez ssri

jakbym mial to bym wstawil i sie dziwil czemu nie wygralem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

elo, Mogłoby to nie przejść ale dupa mi się kojarzy z takim stanem. Penis nie, bo nie brałem ssri, to bardziej na forum dla impotentów z dopiskiem ,,dlaczego?'' albo taka sucha pustynia po menostereo dla bab.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wrzuccie tu dzieła depakiniarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
wrzuccie tu dzieła depakiniarza

Dokładnie ! Popieram !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

Też jestem za, ale to sam zainteresowany musi wrzucić. Dzieło Marwila, to inna kwestia, ponieważ podejrzewam, że skoro ilustruje Twoją książkę, to masz do niego prawo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tosia_j

Lilith, bardzo miły był wasz kocilek :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tosia_j

no to załuję ze sie podzieliłam moim osobistym spostrzezeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

Super. Im Nas więcej tym ciekawiej.

Jeśli macie ochotę, to obok konkursu z własnymi pracami możemy zorganizować taki, który najlepiej według Was "opisuje", "obrazuje" zaburzenia. Oczywiście konieczne będzie podanie autora i źródła pracy. Decyzję zostawiam Wam, czy chcecie taki konkurs, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilith

Kochani, nabór trwa jeszcze tylko dwa dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.