Skocz do zawartości
Nerwica.com

natręte myśli o HPV


patrycja00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Patrycja znalazłam to forum przez przypadek wiem że tak nie ładnie ale nie umiem się na nim obsługiwać :D chciałam Wam opowiedzieć a zarazem poprosić o pomoc ale najpierw trochę o mnie kończę szkołę uczę się średnio jestem pełnoletnia. Pierwsze objawy nerwicy w sensie powtarzania czegoś mówienia ileś razy mam odkąd pamiętam. Leczę się od podstawówki z przerwami max 2 miesiące bez leków niestety.... byłam w szpitalu ponad miesiąc 2 lata temu dalej przyjmuje leki ostanio miałam ich zmianę i uczęszczam na psychoterapie. Mam taką prośbę czy moglibyście mi na nią odpowiedzieć bo chyba oszaleje :-| Moja znajoma koleżanka bym powiedziała pokaleczyła sobie rękę żyletką rany nie były zbyt głębokie ale jednak więc pojechałam do niej porozmawiałam przytuliułam ja natrętnie obrywam skórki z panzokci i istanieje taka możliwość że wtedy też tak miałam a pamiętam że jak kto podczas przytulania dotknełam jej ręki ona miała ją nie zakrytą z ranami na wierzchu i tu się rodzi moje pytanie czy jeśli ja obrywałam skórkę i mogła mi lecieć krew isię stykneły to czy mogłam zarazić się HPV (ta dziewczyna chorowała na to niby leczyła się i miała to badania n k... nie pamiętam jakie ) i u siebie od 2 dni zauważyłam śluz taki w formie kuleczki dosłownie kuleczka zawsze jest po prawej stronie i czy to może być objaw HPV ? Dodam że nigdy z nikim nie współżyłam z żadnym chłopakiem ani nic z tych rzeczy nie robiłam a bardzo się boję leję w miejsca intymne gorącą wodę bo czuje się brudna wstyd mi to pisać :oops: ale czy mogłam się zarazić ? bo jestem pewna że jakoś się dotknełyśmy i chyba dotknęłam tak na chwilę jej rany ale czy miałam ranę załóżmy że tak to czy mogłam się zarazić ? po tej sytuacji miałam badania krwi i moczu nic nie wykazały. Proszę o pomoc bo zwariuje . Zawsze rozmawiałam z mamą ale o tej sytuacji nie mogę jej powiedzieć proszę pomóżcie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałaś badanie na hpv? skoro nic nie wykazało, to niczym się nie zaraziłaś. hpv można się chyba zarazić przez skórę (być może pjerdolę), nie potrzebny jest kontakt z krwią. możesz powtórzyć badania dla pewności. co psychoterapeuta na te Twoje natręctwa, jaka jest przyczyna Twoich problemów? o tej obsesji hpv nie mówiłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczyła się na HPV, czyli na co? Większość szczepów wirusa HPV jest niegroźna, powodując co najwyżej niegroźne (lecz nieestetyczne) brodawki.

Jeżeli nawet miałyby się pojawić jakieś brodawki, to pojawią się one w miejscu kontaktu z wirusem, więc daj spokój swoim miejscom intymnym (chyba że miały kontakt z raną, choć i wtedy oczywiście kąpiel w gorącej wodzie nie pomoże) ;).

Nie wiem, czy można zarazić się przez skórę, ale mi kiedyś brodawki wyskoczyły w miejscu zacięcia się maszynką do golenia.

Jeśli przez 'HPV' masz na myśli raka szyjki macicy, to nic nie jestem w stanie powiedzieć.

 

Gdybym pieprzył głupoty, to mnie popraw ktoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×