Skocz do zawartości
Nerwica.com

No to czas i na mnie


Psychciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, trochę tu już napisałem więc pokrótce się przedstawię.

 

K. 35 lat, od dzieciństwa do ostatniego oddechu noszący znamiona osobowości antyspołecznej, zdiagnozowany psychiatrycznie u specjalisty wersją testu PPI na skalę zaburzeń na poziomie około 70%, w związku z tym nie będący urodzonym psychopatą. Obecnie na lekach hamujących impulsywność, szczególnie agresję, szczęśliwie na dzień dzisiejszy od jakichś 5 lat dobrze funkcjonujący w społeczeństwie, mimo niezłych trudów i wielu lat pracy nad sobą.

Wiem z doświadczenia że będę dla większości wydawał się być nieprzyjemnym typem ze względu na bezpośrednio złośliwy i nieco gruboskórny sposób bycia, ale to nie wynika z chęci krzywdzenia ludzi co z wrodzonego braku wyczucia albo chęci wsadzenia kij w mrowisko "żeby się działo". Jednocześnie pamiętam że jest to forum ludzi szczególnie wyczulonych bo emocjonalnie i nerwowo zaburzonych, więc postaram się być jak najbardziej dyplomatyczny.

 

Odwiedziłem forum, bo to jedyne miejsce w polskim internecie jakie znalazłem, gdzie można porozmawiać o tym zaburzeniu, mam nadzieję że uda się nam je nieco rozbujać i porozmawiać na poziomie.

 

Pozdrawiam z podwarszawskiego zadupia wielkości ok. 30 tys. mieszkańców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×