Skocz do zawartości
Nerwica.com

Single i osoby w związkach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem singlem od wielu lat. Coraz częściej dokucza mi samotność i bycie wiecznie wolnym strzelcem. Oczywiście znajdują się jakieś kobiety, ale niestety to jednorazówki. Chciałbym mieć kogoś na stałe, ale wiem że nie jestem, przystojny, bogaty i to jest główny powód dla którego jestem sam. Dlaczego świat jest taki że szansę na związek mają tylko te osoby które mają kasę, mówię tu o facetach, bo kobiety wiadomo jednemu się podoba innemu nie, ale zawsze znajdzie się jakiś któremu właśnie ta się spodoba.

Osobiście nie mam szczęścia bo zawsze trafiam na kobiety które bardzo mi się nie podobają, a te z którymi chciałbym coś więcej niż tylko być kolegą, są zajęte i tak mijają mi dni. Mam już ponad trzydzieści lat i nigdy nie byłem w trwałym związku. Jak ostatnio usłyszałem od jednej Pani, że jeśli do tej pory się nie ożeniłem to już na pewno się nie ożenię. Przez to trochę się dołuję bo chyba jednak ona ma rację. Może faktycznie jestem za brzydki i za głupi.

 

Chciałbym byście wypowiedzieli się o swoich uczuciach i tym, jak wy sobie radzicie z byciem singlem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednorazówki.

Nie podobają mi się takie określenia.

Chciałbym mieć kogoś na stałe, ale wiem że nie jestem, przystojny, bogaty i to jest główny powód dla którego jestem sam. Dlaczego świat jest taki że szansę na związek mają tylko te osoby które mają kasę, mówię tu o facetach, bo kobiety wiadomo jednemu się podoba innemu nie, ale zawsze znajdzie się jakiś któremu właśnie ta się spodoba.

Kolejny raz czytam bzdury o tym, że na świecie są same materialistki...może sam takie wybierasz?

Przez to trochę się dołuję bo chyba jednak ona ma rację.

Nie ma racji...w każdej chwili można spotkać kogoś wartościowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym byście wypowiedzieli się o swoich uczuciach i tym, jak wy sobie radzicie z byciem singlem.

Prawdę powiedziawszy to wcale sobie nie radzę. :mhm:

Niedawno pykło mi 23 lata, nie byłem nigdy nawet na randce, ani tym bardziej w związku.

Próbuję się jakoś pogodzić z tym że jest jak jest i widocznie pisana mi jest samotność, ale... nie potrafię się z tym pogodzić i prowadzi to tylko do jeszcze większej frustracji. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Próbuję się jakoś pogodzić z tym że jest jak jest i widocznie pisana mi jest samotność, ale... nie potrafię się z tym pogodzić i prowadzi to tylko do jeszcze większej frustracji. :roll:

 

Mam tak samo. Mnie to przerasta i frustruję się przez to. Do tego widzę dużo kobiet które mi się podobają, ale ja im niestety już nie i to jest kolejna wkurzająca rzecz.

 

mhrps

 

To jak mam mierzyć żeby było dobrze i żebym w końcu był z kimś na poważnie a nie tylko na chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak mam mierzyć żeby było dobrze i żebym w końcu był z kimś na poważnie a nie tylko na chwilę.

 

Szansę na długi, udany związek mają osoby kompletne psychicznie. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale tak w istocie jest. Jeżeli po krótkim okresie fascynacji seksualnej wszystko się wypala, to znaczy, że na płaszczyźnie duchowej nie ma odpowiedniej więzi. Mierz tak, żeby było dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mam tak samo. Mnie to przerasta i frustruję się przez to. Do tego widzę dużo kobiet które mi się podobają, ale ja im niestety już nie i to jest kolejna wkurzająca rzecz....

Nie chce im się z Tobą gadać?.... i one są za to odpowiedzialne?

Aha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mam tak samo. Mnie to przerasta i frustruję się przez to. Do tego widzę dużo kobiet które mi się podobają, ale ja im niestety już nie i to jest kolejna wkurzająca rzecz....

Nie chce im się z Tobą gadać?.... i one są za to odpowiedzialne?

Aha.

 

A czy napisałem że one są za to odpowiedzialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem obrzydliwą materialistką, ale często spotykam się z "biednymi", i często spotykam się z facetami >30 - takich lubię najbardziej. Nie ma reguł. W zasadzie nie mam żadnej koleżanki, która oceniałaby mężczyzn przez pryzmat pieniędzy. Imho nie celujesz za wysoko, a za nisko. No i przekieruj swoje rozważania na temat własnej osoby w inną stronę, zapewne coś innego wymaga naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam szans na normalne życie. Teraz tak pomyślałem że takie życie już mi zostało, ale na nic więcej mnie nie stać, gdzieś 20 lat temu źle coś zrobiłem, a dziś już za późno. Czasami myślę że dobrze byłoby gdybym dostał jakiegoś zawału. Nie męczyłbym siebie już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mocno depresyjny schemat myślenia, który nadaje się do leczenia. Albo zacznij się leczyć, albo zmodyfikuj coś pod opieką lekarza! A dzięki temu masz ogromną szansę na korektę nastawienia wobec własnej osoby. I lepsze życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarze nie pomogą. Bo mają pretensje że się przychodzi. Więc mam nadzieję że ludzie zaczną coraz mniej chorować, szybciej umierać i wtedy ten pie.... zawód wyginie. Dalej nie chce tego tematu ciągnąć, bo napisałem w innym celu i z inną myślą, a schodzimy na coś zupełnie innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeczydup nikt nie lubi. Przejrzałam Twoje posty i moge wypunktowac:

-jednorazowki -marne okreslenie kobiet, a Ty to co wyjatek? tez jestes dla nich jednorazowka

-lekarze maja problem, tak lekarze zawsze zli,

-jestes uzalezniony od masturbacji, ale nie mowcie zebym szedł do psychiatry itd,

czyli pan wszechwiedzacy, nie mowcie co mam robic, dajcie recepte, bo jestem brzydki ale to nie wina charakteru/osobowosci, tylko kasy itd., itd. Nikt sie nie bedzie pisał na taki zywot z druga osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeczydup nikt nie lubi. Przejrzałam Twoje posty i moge wypunktowac:

-jednorazowki -marne okreslenie kobiet, a Ty to co wyjatek? tez jestes dla nich jednorazowka

-lekarze maja problem, tak lekarze zawsze zli,

-jestes uzalezniony od masturbacji, ale nie mowcie zebym szedł do psychiatry itd,

czyli pan wszechwiedzacy, nie mowcie co mam robic, dajcie recepte, bo jestem brzydki ale to nie wina charakteru/osobowosci, tylko kasy itd., itd. Nikt sie nie bedzie pisał na taki zywot z druga osoba.

 

Ty za to zauważyłem jesteś alfa i omega. Tak lekarze są źli, bo jeszcze gorzej jęczą niż ja, zawsze za mało kasy, za mało wszystkiego. A pacjenci są po prostu wielkim problemem dla nich, bo przychodzą z problemami, a Ci muszą te problemy rozwiązywać i jasna cholera dlaczego kolejny pacjent z problemem wpadł do ośrodka, dlaczego nie przychodzą z gotowymi receptami na zdrowie.

Jesteś tak samo jednorazowa jak wszystkie, bo teraz jesteś i za chwile Cię już nie będzie i tak to dla mnie jest jednorazowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facetalfa, dlatego jestes sam. I zostaniesz sam, bo nawet nie potrafisz przemyslec swojego postepowania. Z biegiem lat coraz wiekszy frustrat...i nawet gdybys wygrał milion w lotto, to zadna kobieta nie zwiaze sie z takim facetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tak samo jednorazowa jak wszystkie, bo teraz jesteś i za chwile Cię już nie będzie i tak to dla mnie jest jednorazowe.

 

Polecam przestać być pierdolonym frustratem.I przyjać pewne rzeczy na klatę i zacząć nad nimi pracować.Co do poprzedniej wypowiedzi.Na nic w życiu nie jest za póżno.Jeśli nawet jest za póżno na ''czerwone ferrari'' to można mieć ''zielonego golfa'' i się tym cieszyć.

Tak samo jak nie zawsze cel jest najważniejszy a droga do celu.

on nie szuka pomocy, tylko upewnienia sie ze za jego problemy z poznaniem panny oraz innymi sprawami stoja jakies kosmickie przeszkody a nie jego zachowanie. Tak to jest jak sie bierze nick facet ALFA :D a nawet na miano bety nie zasługuje :D:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam szczęścia bo zawsze trafiam na kobiety które bardzo mi się nie podobają to twoje zdanie, założe sie ,ze te kobiety trafiaja później na kogos kto je che i sa szczesliwe, to ty masz problem w swojej głowie i dlatego jestes sam , to twoja wina i niczyja wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

on nie szuka pomocy, tylko upewnienia sie ze za jego problemy z poznaniem panny oraz innymi sprawami stoja jakies kosmickie przeszkody a nie jego zachowanie. Tak to jest jak sie bierze nick facet ALFA :D a nawet na miano bety nie zasługuje :D:mrgreen:

Typowy stulejarz.

Jest mnóstwo interesujących i wolnych kobiet w wieku 20-30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie razem to wzajemna troska ,opieka ,

Dobre słowo ,podziw ,komplement ,i żeby

Sobie tak po prostu posiedzieć razem

Np . przy kawie ,no i oczywiście seks ,

Mam długi staż w 1związku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×