Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


PustkaNicość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, jestem nowa. Mam 27 lat, choruję na nawracające epizody depresyjne i nerwicę natręctw. Mam nadzieję, że znajdę tu trochę pomocy i z mojej strony oferuję również pomoc. Czuję się jak na zakręcie życiowym. Nic mnie nie cieszy, czuję się jak w potrzasku, jakbym już umarła, nie widzę w niczym sensu. Przede wszystkim czuję straszną samotność. Mimo, że mam rodzinę, czuję się samotna, czuję pustkę egzystencjalną, bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jestem nowa. Mam 27 lat, choruję na nawracające epizody depresyjne i nerwicę natręctw. Mam nadzieję, że znajdę tu trochę pomocy i z mojej strony oferuję również pomoc. Czuję się jak na zakręcie życiowym. Nic mnie nie cieszy, czuję się jak w potrzasku, jakbym już umarła, nie widzę w niczym sensu. Przede wszystkim czuję straszną samotność. Mimo, że mam rodzinę, czuję się samotna, czuję pustkę egzystencjalną, bezsens.

 

 

Witaj, też jestem nowa, ja od roku choruję na zaburzenia emocjonalne i depresyjne. Czy uczęszczasz na terapię do psychologa? I przede wszystkim czy bierzesz, a jeżeli już je masz to czy bierzesz je regularnie ? Ja również odczuwam pustkę i bezsens, niestety te myśli są trudne do wymazania. Nawet nie wiem co ci poradzić tak naprawdę :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, jestem nowa. Mam 27 lat, choruję na nawracające epizody depresyjne i nerwicę natręctw. Mam nadzieję, że znajdę tu trochę pomocy i z mojej strony oferuję również pomoc. Czuję się jak na zakręcie życiowym. Nic mnie nie cieszy, czuję się jak w potrzasku, jakbym już umarła, nie widzę w niczym sensu. Przede wszystkim czuję straszną samotność. Mimo, że mam rodzinę, czuję się samotna, czuję pustkę egzystencjalną, bezsens.

 

 

Witaj, też jestem nowa, ja od roku choruję na zaburzenia emocjonalne i depresyjne. Czy uczęszczasz na terapię do psychologa? I przede wszystkim czy bierzesz, a jeżeli już je masz to czy bierzesz je regularnie ? Ja również odczuwam pustkę i bezsens, niestety te myśli są trudne do wymazania. Nawet nie wiem co ci poradzić tak naprawdę :cry:

 

Nie uczęszczam na razie, ale jestem zapisana póki co i czekam w kolejce. Mają do mnie dzwonić, tak powiedzieli z rejestracji na wstępną kwalifikację do terapii. Chciałabym chodzić na poznawczo- behawioralną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PustkaNicość, EnidAddiena, może brak wsparcia we właściwym towarzystwie

 

 

Wsparcie to ja mam, gorzej z natrętnymi myślami

Spróbuj uciec w rękodzieło u mnie to działa i bez żadnych środków ubocznych.Czasami to nawet na parę godzin odlatuje . Oczywiście nie ma gwarancji ale ale warto spróbować .Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×