Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mind Control (zdalna kontrola umysłu)


xanonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Jak skomentujecie ten filmik?

Truman Show.

 

 

PS.

A na poważnie (komentarz z yt):

"Pan jest chory psychiatrycznie. Jeżeli już NTV chce robić takie wywiady to trzeba zaprosić chociaż jedna osobe z rodziny albo jakiegoś świadka, żeby potwierdził jego wersje. Idąc do szpitala psychiatrycznego połowa pacjentów opowie takie historie.

Choroby psychiczne były od zawsze, kiedys dominowały głosy Boga, świętych czy diabła, w latach 80 UFO a teraz technologia wojskowa i agenci."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RFID jak na razie przemyca się np. w budowie procesora, a nie implantuje ludzkie mózgi.. :D W sklepach tego pełno. W zasadzie to nawet nie śmieszne, bo ludzka wiedza, a raczej niewiedza co do psychiki i problemów z nią związanych jest gigantyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którymś odcinków Dr Housa jest ukazana możliwość wglądu w marzenia senne jego pacjentki. Francuzi przyznali bodaj początkiem lat 2000 do wykorzystywania w medycynie czegoś takiego opartego na badaniu czynności bioelektrycznej mózgu.

Z kolei istniej możliwość badania czynności elektrycznej mózgu na odległość, która zwie się telemetrią - fachowo, naukowo bardziej.

Na podstawie badań eksperymentalnych prof Bogusława Żernickiego można było prognozować taki kierunek jako jeden z możliwych.

Wojsko, agenci - tak się składa, że pozyskiwanie informacji to podstawowa funkcja działania służb specjalnych.

Czasami krytycyzm wobec choroby może przesłonić nawet zdrowy rozsądek :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którymś odcinków Dr Housa jest ukazana możliwość wglądu w marzenia senne jego pacjentki.

 

Trwają nad tym prace i obrazowanie pamięci jest niejako już możliwe, lecz uzyskany obraz jest chyba nadal niemal nieczytelny.

 

Cały ten Mind Control z wszczepami to takie banialuki, chociaż zaistniały pewne epizodyczne zjawiska trudne do wyjaśnienia.

 

Generalnie można uznać, że społeczeństwo nie ma żadnej wiedzy jak zaawansowana technologia jest wykorzystywana przez struktury wojskowe najbardziej rozwiniętych technologicznie państw. Nie mam tu na myśli np. X-37B, którego istnienie jest wiadome, ale daleko bardziej posuniętą już technologię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Społeczeństwo może i nie ma - ale wystarczy znać jedną prawdę, która dotyczyła okresu PRL, nie wiem czy to współcześnie zostało zmienione, choć nie przypuszczam, że wszystkie patenty są w pierwszej kolejności badane na użytek wojska i w przypadku ich wykorzystania są zatajane.

To była wiedza jaką przekazywano jeszcze żołnierzom jednostkom specjalnym w 91 roku.

 

Druga rzecz jest mianowicie taka, że wystarczy spojrzeć na wspomniane przeze mnie wcześniej publikacje Bogusława Żernickiego. O ile istnieją środki psychochemiczne które mają wpływ na pamięcioodtwórczość i ugłośnienie myśli to możliwym jest znacznie bardziej jak obrazowanie myśli poznawanie linearnych treści myśli tylko za pośrednictwem telemetrii. Tyle można wywnioskować. (Jeden ośrodek mowy w mózgu znacznie łattwiejszy do analizy pod względem zapisu EEG)

Kto czytał ustawy w latach 2000 o ustawie o Urzędzie Ochrony Państwa wie, że Ci "mają do dyspozycji środki techniczne (i bodaj jak mnie pamięć nie myli farmakologiczne) do pozyskiwania i utrwalania informacji."

Dziś ABW ma znacznie większe uprawnienia.

 

Nic nie trzeba wszczepiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

król_midas,

 

To była wiedza jaką przekazywano jeszcze żołnierzom jednostkom specjalnym w 91 roku.

 

Nie rozumiem o czym piszesz. W wojsku każdy żołnierz ma określoną funkcję i bardzo niepożądanym jest, aby jakkolwiek wykraczał czy interesował się czymś z poza zakresu swoich obowiązków. Jeżeli chodzi o nasze rodzime wojsko to jest bardzo zacofane. Porównywalnie np. armia Ukrainy jest lepsza od naszej, - produktywniejsza, wydajniejsza, efektywniejsza, oraz po ostatnim czasie posiada również o wiele większe doświadczenie bojowe.

 

Nasze jednostki specjalne dobrze wykopują drzwi i czyszczą powierzchnie zabudowane, ale planowanie, dowodzenie czy operowanie jakimikolwiek rozwiniętymi zabawkami wykracza poza ich obecne możliwości bojowe, więc nie bardzo wiem o co Ci chodzi.

 

 

O ile istnieją środki psychochemiczne które mają wpływ na pamięcioodtwórczość i ugłośnienie myśli

 

Chodzi Ci o serum prawdy, czy o czysto fantastyczne twory?

 

 

to możliwym jest znacznie bardziej jak obrazowanie myśli poznawanie linearnych treści myśli tylko za pośrednictwem telemetrii

 

Wykrywacze kłamstw - wszystko inne to czysta fantastyka.

 

 

Kto czytał ustawy w latach 2000 o ustawie o Urzędzie Ochrony Państwa wie, że Ci "mają do dyspozycji środki techniczne (i bodaj jak mnie pamięć nie myli farmakologiczne) do pozyskiwania i utrwalania informacji."

 

Słyszałeś o jakimkolwiek w ogóle przypadku zaprogramowania człowieka za pomocą jakieś zdalnego urządzenia? No właśnie. Jedynie osoby żyjące spiskami, a także schizofrenicy i fantaści trąbią na lewo i prawo, że są kontrolowani.

Inżynieria społeczna odbywa się zupełnie inaczej i głównie rozbija się o estetykę oraz nastroje.

 

 

Dziś ABW ma znacznie większe uprawnienia.

 

Tak. Wejść do redakcji i zabrać laptopa dziennikarzowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środków psychozowytwórczych wyizolowano do początku lat 80 ubiegłego wieku ponad 100. To jest to Twoje serum prawdy ;)

W wojsku - możesz nie wiedzieć, bo nie wykraczasz poza standardową wiedzę - zwane są jako Psychotoksyczne Bojowe Środki Trujące, potocznie, w tym przez schizofreników zwane są jako psychogazy.

Środki techniczne - sam piszesz, że o eksperymetnach nic nie wiadomo, a kiedy przytoczyłem, że twym "obrazowaniem myśli" zajmował się jako polski pionier Bogusław Żernicki to się boczysz.

Istnieje dziedzina medycyny jak Wojskowa Psychiatria jeszcze : :D

Chyba popierasz PIS i wściekasz się na uprawnienia ABW :mrgreen:

 

Dział to schizofrenia - tak dla przypomnienia :D

 

Poza tym dyskusja czego może nie zauważyłeś się rozwija. Nie trzeba nic programować, ale można oddziaływać na zachowanie, w tym na schizofreników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środków psychozowytwórczych wyizolowano do początku lat 80 ubiegłego wieku ponad 100. To jest to Twoje serum prawdy

 

Mieszasz. Teraz piszesz o czym innym niż poprzednio.

 

W wojsku - możesz nie wiedzieć, bo nie wykraczasz poza standardową wiedzę - zwane są jako Psychotoksyczne Bojowe Środki Trujące, potocznie, w tym przez schizofreników zwane są jako psychogazy.

 

Bzdura wyssana z palca.

 

 

Środki techniczne - sam piszesz, że o eksperymetnach nic nie wiadomo, a kiedy przytoczyłem, że twym "obrazowaniem myśli" zajmował się jako polski pionier Bogusław Żernicki to się boczysz.

 

Nie znam prac tego człowieka, ale gdzie efekt tychże? Możesz wskazać?

 

 

Istnieje dziedzina medycyny jak Wojskowa Psychiatria jeszcze

 

Niejako odpowiednik psychiatrycznych placówek cywilnych, tyle że specjalizujący się w traumach i stresach bojowych.

 

 

Chyba popierasz PIS i wściekasz się na uprawnienia ABW

 

Nie popieram, chociaż głosować na nich będę, ale co to ma do rzeczy?

 

Dział to schizofrenia - tak dla przypomnienia

 

Tak, schizofrenia a nie banialuki spiskowe.

 

Nie trzeba nic programować, ale można oddziaływać na zachowanie, w tym na schizofreników.

 

Można oddziaływać na zachowanie każdego człowieka - głównie manipulacja to się nazywa, a manipulować potrafią nawet niemowlęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=puG3DLgXq1Q][/videoyoutube]

 

Fan teorii spiskowych o swoim hobby :D

Przedstawił też te, które okazały się nie być teoriami, opowiada mało napastliwym tonem, dużo liczb i procentów, mogę oglądać takie coś, a nawet polecić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wojsku - możesz nie wiedzieć, bo nie wykraczasz poza standardową wiedzę - zwane są jako Psychotoksyczne Bojowe Środki Trujące, potocznie, w tym przez schizofreników zwane są jako psychogazy.

 

Bzdura wyssana z palca.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bojowy_%C5%9Brodek_truj%C4%85cy

 

Na tym kończę dalszą "dyskusję"

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

król_midas, nie rozumiesz. Wskaż mi chociaż jeden punkt na mapie, gdzie zostały takie substancje użyte - nie na polu walki.

 

To że posiadają takie substancje nic praktycznie nie znaczy. Tak samo jak to, że w posiadaniu mają ogrom różnorakich broni biologicznych.

 

Wrzucasz wszystko do jednego worka, mieszasz, wyciągasz coś ni z tego ni z owego i twierdzisz - dowód.

 

Moim zdaniem zupełnie bredzisz, zwłaszcza, gdy piszemy tu o polskiej armii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wowo21975 napisał 30 lip 2017, 23:49 "Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum, od 13 lat choruję na F20."

 

Zdziwiło mnie to że koleś wowo21975 odniósł się do mojej skromnej osoby i przypisał mnie to co ci ludzie w tych filmikach na youtube wygadują. Widocznie ma jakieś zaburzenia w myśleniu. Od kilku miesięcy nie ma go na forum. Pewnie szpital, jaki to wiadomo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×