Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chorobliwa zazdrość


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 3 miesiecy jestem chorobliwie zazdrosny o moją dziewczynę. Podam przykłady:

Zazdrosny o to że tanczyla z kims na osiemnastce

Zazdrosny o to że rozmawiala z innym chlopakiem o tym ze wdg. niej ona ma duze piersi

Zazdrosny o to że koledzy zapraszaja ja na osiemnastki itd.

Zazdrosny o jechanie ze znajomymi do kina

Zazdrosny o jej ubiór. Załozy spodniczke a mi od razu przechodza najgorsze mysli ze komus sie spodoba (to jedna z rzeczy ktore najbardziej mnie stresuja, boje sie ze ona sie komus bedzie podobac)

Ufam jej i wiem ze mnie kocha, ale boje sie ze kiedys ktos sie pojawi i mi ja odbierze..Niestety ale stres, pocenie sie, robienie sie nie dobrze wlasnie wtedy sie pojawia gdy tylko slysze cos o jakims koledze. Sam rozumiem ze to nie jest normalne, ale nie moge tego powstrzymac..Ciagle sie stresuje i szukam podtekstu i najgorszego scenariuszu we wszystkim co powie. Jak z tego wyjsc? Bardzo potrzebuje pomocy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 3 miesiecy jestem chorobliwie zazdrosny o moją dziewczynę. Podam przykłady:

Zazdrosny o to że tanczyla z kims na osiemnastce

Zazdrosny o to że rozmawiala z innym chlopakiem o tym ze wdg. niej ona ma duze piersi

Zazdrosny o to że koledzy zapraszaja ja na osiemnastki itd.

Zazdrosny o jechanie ze znajomymi do kina

Zazdrosny o jej ubiór. Załozy spodniczke a mi od razu przechodza najgorsze mysli ze komus sie spodoba (to jedna z rzeczy ktore najbardziej mnie stresuja, boje sie ze ona sie komus bedzie podobac)

Ufam jej i wiem ze mnie kocha, ale boje sie ze kiedys ktos sie pojawi i mi ja odbierze..Niestety ale stres, pocenie sie, robienie sie nie dobrze wlasnie wtedy sie pojawia gdy tylko slysze cos o jakims koledze. Sam rozumiem ze to nie jest normalne, ale nie moge tego powstrzymac..Ciagle sie stresuje i szukam podtekstu i najgorszego scenariuszu we wszystkim co powie. Jak z tego wyjsc? Bardzo potrzebuje pomocy :(

 

To, że od Ciebie odejdzie, to naturalna kolej rzeczy. Z pewnością Cię testuje właśnie na zazdrość i oblewasz te testy, jeśli tę zazdrość pokazujesz. Musisz mieć to w dupie i w rozmowach umiejętnie ripostować. Znajdź se jakieś hobby, jeśli nie masz, nie bądź na każde zawołanie, miej w dupie jej obrażanie, miej czas dla znajomych, ale jeśli trzeba to pomóż, przytul, ciesz się z jej sukcesów no i nie graj na jej zasadach, bo to będzie oznaczało, że już nie masz swoich. Powodzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Związek to tylko część życia. Jak nie poukładasz sobie reszty, to zazdrość nie odejdzie, a dziewczyna - zmęczona Twoim zachowaniem, będzie faktycznie marzyła o odskoczni, a potem o ułożeniu sobie życia z kimś innym.

.....i przepowiednia dopełni się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak gadała z tym chłopakiem, który mówil ze ma duze piersi to co stałes obok i słuchałes (wiem pochwalila sie)? Czy dziewczyna sie pochwalila? A poza tym w wieku 16+ takie zazdrochy to normalka, tyle ze trzeba sie ograniczac w domysłach. I rada na koniec, powiedz ze Ty gadałes z panna ktora pochwalila ze masz wielkie wybrzuszenie miedzy nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rada na koniec, powiedz ze Ty gadałes z panna ktora pochwalila ze masz wielkie wybrzuszenie miedzy nogami.

Po co? Niepoważna jesteś?

powaznie, wiesz skoro panna sie chwali ze prowadzi takie rozmowki (a nie ma czym) to chłopak tez moze, a nawet powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dziewczynki w przedszkolu tresuje tekstami pokroju:

 

Można stroić się do woli,

co chłopakom nie przystoi.

Można wzdychać godzinami,

można płacić uśmiechami

 

... to nic dziwnego, że co poniektóry chorobliwą zazdrość o pannę indukujo.

Nie będę wyjaśniał dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, Dokladnie tak to funkcjonuje,taka ciekawostka z mojego życia mój partner powiedział mi kiedyś ot tak na spokojnie wprost że nie zdradza mnie bo nie ma okazji ale może być różnie?Wiecie jak się poczuła kobieta mająca za sobą przeszłość w sferze seksualnej trudną(gwalty molestowania)strasznie byłam w szoku ufałam mu dotąd i czułam się jakby mnie walec przejechał.Bylam zazdrosna po takich słowach to dziwne?nawet zrozumiałam wtedy że jesli już tego nie zrobił to tylko kwestia czasu.Odeszłam nie mogłam być z kimś kto zwyczajnie mnie nie szanował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×