Skocz do zawartości
Nerwica.com

geje a randki


Mike Hale

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jest to mój pierwszy post od bardzo dawna. Chciałem się podzielić z Wami moimi doświadczeniami. Jestem gejem jak już pewnie zauważyliście w temacie. Nam osobom o odmiennej orientacji seksualnej jest dużo trudniej poznawać nowe osoby. Najczęściej są to portale randkowe w internecie, czasem kluby gejowskie. Zauważyłem taką prawidłowość. Każdy leci teraz na wygląd. Nie uważam się, żebym był jakiś szczególnie brzydki, fakt mógłbym troszkę schudnąć ale ubranie maskuje moje małe niedoskonałości. Żyjemy w ciężkich czasach zwłaszcza w obecnej sytuacji politycznej. Wiele osób po pierwszej randce w ogóle się nie odzywa albo mówi, że nie jesteś w moim typie. Kiedyś dla ludzi liczyło się wnętrze, kto co sobą reprezentował. A teraz liczy się tylko wygląd, prestiż, pieniądze, kto jakim samochodem jeździ czy jaką ma fryzurę czy ubrania. Ja jestem chłopakiem z małego miasteczka, jestem raczej wyciszoną osobą pozostającą gdzieś w tłumie. Jeśli znajdę się w większej grupie to czuje się przytłoczony i rzadko się wychylam. Po prostu głośno się zastanawiam jak w tym kraju kogoś poznać. Większość i tak szuka na sex tylko a później do widzenia, nie znamy się. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja jestem hetero ,ale lubie ładnych, przystojnych , bez tłuszczu, tak to działa niestety, grubasy tak na mnie dziłaja ,ze robi mi sie niedobrze jak mnie dotykaja, po prostu tak mam, jest to silniejsze od racjonalnego myslenia, ale tak jest po prostu , to samo jakies silnie jest uwarunkowane u mnie fizycznie , pierwszym kryterium jest wyglad później wszystkie inne cechy dopiero, pieniadze na nie działaja,wystarczy,ze ktos ma prace za dwa tysie na reke , jakos sobie radzi, w maire lubi czytac i ma zainteresowania i to wystarczy,

ale wyglad i owszem , jak ktos kto chce mnie pocałowac nie podba mnie sie to potrafi mi sie nidobrze zrobic, wtedy leca pytania co ty taka dziwna jestes ktos ci krzywde zrobił kieredys i co mam powiedziec własni9e o mało na ciebie nie zwymiotowałam hehe, zaczynam kluczyc, a jak jednemu powiedziałam prawde ,ze rzygac mi sie che jak mnie dotyka to sie obraził, za to jak ktos mi sie podoba fizycznie to potrafie oszalec i tyle , biologia, biologia, biologia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gejów biologia nie powinna mieć znaczenia, a jednak ma. Więc nawet dla geja ważne jest, jakie mięsko posuwa. Ze zdrowotnego punktu widzenia stłuszczenie może być objawem dysfunkcji organizmu, objawem wielu chorób. Jeśli jesteś zdrów na siłownię marsz, kaloryfer na brzuchu wypracuj. Wtedy znalezienie partnera do seksu (a może nie tylko) może być łatwiejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega by Cię obsłużył zapewne na wszelkie możliwe sposoby. Spróbuj, co Ci szkodzi

 

full service ,,, dziękuje nie skorzystam . Wolę babki .

 

Biseksualistów jest do groma tylko większość cicho siedzi

-a tam zaraz od groma . Co Ty za teorie tworzysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Ja jestem chłopakiem z małego miasteczka, jestem raczej wyciszoną osobą pozostającą gdzieś w tłumie. Jeśli znajdę się w większej grupie to czuje się przytłoczony i rzadko się wychylam. Po prostu głośno się zastanawiam jak w tym kraju kogoś poznać. Większość i tak szuka na sex tylko a później do widzenia, nie znamy się. Pozdrawiam

No wiesz, może tylko tak mówią, że wyglądem.

A może zwyczajnie nie potrafisz ich zainteresować swoją osobowością.

Dorabiasz sobie do tego ideologię, że to oni są nie ok.

Ty lecisz na każdego? Czy też jakoś selekcjonujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×