Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc


klaudias96

Rekomendowane odpowiedzi

Sama nie wiem, gdzie ten wątek umieścić. Jeśli to jest nieodpowiednie miejsce przepraszam, ja tylko potrzebuję jakiejś rady, pomocy.

Mam 21 lat w tym roku i od podstawówki mam problemy z fobią społeczną, nie leczę się jako kombinatorka dawałam radę w życiu skutecznie unikać stresujących sytuacji. Do tego doszedł problem z wyrywaniem włosów, rzęs- domyślam się, że to przez nerwy, stres. Obecnie doszły problemy rodzinne, gdzie każdy wymaga ode mnie porad, pomocy, cierpliwości, ale i potrafią się wyżyć psychicznie, co trzeba jakoś znosić, każdy kto ma w dom osobę pijącą i awanturującą się mnie zrozumie. Od jakiegoś czasu doszły bóle głowy i napady złości, potrafię wyżyć się tak na człowieku i zrównać go z błotem, że mnie nie chce znać ta osoba. Nie panuję nad tym. Jednego dnia tak zrobię, a drugiego żałuję. I niestety, ale z czasem mam tak coraz częściej, zwykle są to mężczyźni. Narobiłam sobie tym wrogów, a ja wiem, że to wcale nie ja, ja taka nie jestem. Dziś przez wczorajszą taka akcję rozstałam się z chłopakiem, obiecałam, że dopóki sobie nie pomogę to nie wrócę. Pomocy, co mi jest? Jak to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinnaś zastanowic się nad wizytą u psychologa. psycholog dostosuje dla Ciebie terapię która pomoże Ci. do tej pory zanim pójdziesz na wizytę to spróbuj rozładować złość w inny sposób nie na ludziach najpierw zanim rozladujesz zadaj sobie pytanie dlaczego się zloszcze jakie były moje oczekiwania wobec sytuacji osoby co poszło nie tak i jeszcze jedno pytanie jakie uczucia emocje poprzedzaly atak złości ja zawsze zadaję sobie tę pytania pozwolą Ci zrozumieć dlaczego się zloscisz złość możesz w różny sposób rozladowac uderzajaC pięściami w poduszkę możesz pójść w ustronne miejsce np. las wykrzyczeć się możesz wyjść pobiegać zależy co preferujesz chodzi o to żebyś emocja zeszła z Ciebie a późnej spróbuj wyrównać oddech głęboki wdech i wydech i tak kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×