Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam po przerwie


Agnieszka_Kk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wracam na forum po pprzerwie. W moim życiu wydarzyło się dużo. Jestem aktualnie na życiowym zakręcie... Mam nadzieję, że uda mi się poukładać swoje życie tak aby być zadowoloną z siebie. Aktualnie niestety odczuwam dużo nieprzyjemnych emocji. Życzę sobie i Wam zdrowia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie na tym forum mają cudowną moc rozmowa z nimi może człowieka wyciągnąć z trudnych sytuacji wiem o czym mówię pomogli mi i jestem pewna że Tobie też pomogą pamiętaj nie ma sytuacji bez wyjścia choć czasami człowiek sam go nie widzi inni ludzie potrafią dostrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej witaj po przerwie, jak tam układanie zycia?

 

Cześć, dzięki za zainteresowanie. Z moim ukladaniem życia jest tak, że chciałabym za szybko je poukładać. Moje życie było w rozsypce przez około 1,5 roku, więc nie da się w kilka tygodni dokonac zmian. Brakuje mi cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzięki za zainteresowanie. Z moim ukladaniem życia jest tak, że chciałabym za szybko je poukładać. Moje życie było w rozsypce przez około 1,5 roku, więc nie da się w kilka tygodni dokonac zmian. Brakuje mi cierpliwości.

Nie rób wszystkiego naraz. Powoli, spokojnie. Najlepiej przemyśl sobie plan działania - może wówczas będzie łatwiej wprowadzić pewne zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×