Skocz do zawartości
Nerwica.com

zespol wedrujacego rozrusznika,nerwica ?


patios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Na luty miałam zaplanowana operacje plastyczna,pojechałam Na konsultacje anestezjologiczna,doktor zbadala mi ciśnienie i tętno ,serce biło 120/min i powiedziała ze przy takim tetnie nie poda mi narkozy.Powiedziałam ze zawsze tam mam jak sie denerwuje ,ona na to,że przed operacja tez będę sie denerwoala i to jest ryzyko krwotoku itp. Kazała mi iść do kardiologa po zgodę Na zabieg.U kardiologa EKG i Echo serca wporządku,założyłam holter,na holterze wyszło ze w stresujacych chwilach serce bije 148/min,kardiolog nie dała zgody,tylko wynik,że może anestezjolog sie zgodzi Na narkoze bo tego się nie leczy diagnoza ZESPOL WEDRUJACEGO ROZRUSZNIKA,w nocy tętno mam 60/min więc leki zwalniajace serce nie sa mi potrzebne.Co w takiej sytuacji robić ? Czy to MOZe być po prostu od nerwicy? Przyznam ze jestem bardzo nerwowa,wszystko przezywam , te nerwy mnie az dusza,czy jakies leki od psychiatry uspokajające mogłyby mi pomoc ? i tetno by zwolnilo?może ktoś ma taki problem z sercem i był poddany zabiegu w narkozie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja poprzednia anestezjolog sie przestraszyla po prostu ,widocznie wszystkiego się boi,nie miała pacjenta z takim biciem serca jeszcze ;D będzie mnie znieczulal koordynator anestezjologow,on się właśnie zgodził.Będę operowana w prywatnej klinice,wszystko musi być idealnie sprawdzone,wiec mam nadzieję ze wiedzą co robia i będzie dobrze.Operacja za 4 tygodnie,biorę magnez i potas na tą chwilę tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się teraz tylko o szczepionkę pytali.Powiedziałem ze miałem bo dwa lata temu byłem operowany pytali na co i jak zniosłem znieczulenia, jakie leki brałem. Nawet to, że dwa razy miałem zatrzymane serce w przeszłości choć raz za swoją zgodą nie było przeszkodą. Powiedziałem że biorę MAO to powiedział żeby 2 tygodnie przedtem odstawić, zażartowałem ze już i tak przyjmowałem do tego takie środki, ze powinienem nie żyć, więc znieczulenie nie powinno nic zdziałać pośmialiśmy się i tak dalej. Nawet betablokeru czy czegoś nie mam odstawiać. Pierwszy raz jak byłem operowany to miałem odstawić paroksetyne w dzień operacji a 3 bloker nie, więc stąd moje zdziwienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×