Skocz do zawartości
Nerwica.com

CBD


sqnik8

Rekomendowane odpowiedzi

niecały, po pierwsze :co Ty za Avatar z jakimś diabelskim nasieniem jeba-nym i obrzydliwym sobie wstawiłeś ? Juz do reszty Ci odje-bało ???

skąd wiesz czy Twój olejek zawiera faktycznie taki procent tego CBD ile jest napisane,

-a Ty skąd wiesz ,ze w Twoich lekach aptecznych jest akurat tyle substancji leczniczej a tyle co napisane w opakowaniu, a nie jest to sam zlepek mąki ?

Kupuje leki i olejki sprawdzone ,z dobrymi opiniami . Chcesz zaoszczędzić na olejku , to stracisz , bo kupisz badziew , a potem będziesz klepał ,ze Ci nic nie pomaga . Brałem olejki CBD 3 firm , zdecydowanie polecam tę firmę :

 

http://evohemp.pl/kategoria/wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

 

Nawet niezłe ceny mają za swoje olejki muszę przyznać, więc dzięki za polecenie.

Natomiast mój avatar to żadne diabelskie nasienie, to wizerunek Dobrochoczego, a wg testów mi wyszło, że mam jego osobowość czyli:

 

Najczęściej upodabniasz się do drzewa. Opiekujesz się pokrzywdzonymi i karzesz nieuczciwych zsyłając na nich choroby. Łatwo można Cię przebłagać. Wystarczy tylko chleb i sól zawinięte w czyste, białe płótno. Masz bardzo sprawiedliwą duszę.

 

 

Krytykujesz mój avatar, a sam sobie wstawiłeś jakiegoś szkieletora, co się modli do diabła pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecały,

a sam sobie wstawiłeś jakiegoś szkieletora, co się modli do diabła pewnie.

 

-dlaczego pomyślałeś ,ze do diabła się modli mój szkieletor ? To zapewne z Twojej strony ani ironia , ani złośliwość . Jeśli wejdziesz w to głębiej pewnie zrozumiesz coś o sobie . Bo jak wiesz diabeł rozprasza modlitwę , zakłóca ją, robi wszystko by ją uniemozliwić z pokusą braku czasu na nią ( jako nic nie dające marnowanie czasu na klepanie pacierzy ) .

 

Co do olejku CBD , to zauważyłem ,że z czasem działa On na mnie coraz silniej . Tolerancja jakby działała w odwrotnym kierunku niż to zazwyczaj dzieje się z większościa leków . A może to tylko tak u mnie , bo jestem b. wrażliwy na działanie obcych substancji , a może ,,, jednak przynajmniej zaoszczędzę w ten sposób na kasie . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecały,

- pytasz poważnie ? , czy żarty sobie stroisz ?

Jeśli poważnie to mleczko pszczele w ogóle nie pomaga na psychiczne rozjebki . Brałem to kiedyś w tabletkach do ssania , ale do dupy z leczeniem takimi pszczelimi bajerami . Dosłownie !

Olejek 1000razy lepszy od tego mleczka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem poważnie bo zamówiłem tych mleczek pszczelich za 100zł na zimę, no może na głowę nie pomagają ale przynajmniej jako zdrowa naturalna multiwitamina się sprawdza.

Szkoda, że na stronie olejków evohemp nie ma podanego dawkowania, tzn. wiem, że Ty bierzesz dwa razy po 6kropel, ale ja to bym od mniejszej dawki startował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast troszkę z innej beczki napiszę, że próbowałem ekstraktu 2:1 - sproszkowanego suszu, kannabinolu (CBN). Doraźnie bardzo fajna sprawa, ale szybko tolerancja się wyrabia. Po zapaleniu działanie takie sedacyjno-euforyczne. Bez efektów psychodelicznych (jak i efektów ubocznych: lęki itp itd) jakie ma marihuana - tetrahydrokannabinol. Miło to wspominam. Co więcej, jest to legalne (posiadanie nasion, i uprawa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

susz na bazie marihuany, lub/i olejki cbd powinny być aptecznie do około 270 dni.

 

Naczelna Izba Aptekarska zwraca uwagę, że pierwsze leki recepturowe powstałe na bazie medycznej marihuany pojawią się w aptekach po zarejestrowaniu i dopuszczeniu do obrotu surowca farmaceutycznego przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych. Urząd ma 270 dni (od wejścia w życie ustawy) na wydanie takiej decyzji. Czas ten przeznacza na sprawdzenie bezpieczeństwa i skuteczności tego preparatu, a także tego, czy lek jest produkowany w odpowiednich warunkach. Prawdopodobnie surowiec będzie dostępny w postaci ziół i/lub odpowiedniego stężenia oleju z odpowiednią zawartością THC i CBD. Stężenie substancji w gotowym leku określi lekarz. THC jest to główny psychoaktywny składnik aktywny marihuany. CBD to także psychoaktywny składnik, działa jak wzmacniacz do THC i ma szeroki zakres zalet medycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem 4 krople , ale naprawdę poczułem silny kop wyciszenia , o kużwa , holendrzy potrafią w tym temacie zaskoczyć .

Pamietam , jak w 95 roku kolesie przywieżli pierwszy raz na dzielnię holenderski sort .Do polskiej lipy to był dosłownie SZOK .

nieustanny banan na gebie przez 3 godziny , a zdawało mi się ,że mam około 10 metrów wysokości , super .

Tak samo z tymi olejkami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy,

 

a czemu nie chcesz używać pasty? podobno taniej wychodzi.

swoją drogą to napiszesz mi na PW wszystko co bierzesz? ja mam też wiele ciekawych suplementów, które biorę i będę brał, więc może wymieńmy sie info :comone:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie chcesz używać pasty? podobno taniej wychodzi.

obecnie wole olejek /

/ może kiedyś awansuję wyżej na pastę 50%,,, teraz jestem na poziomie olejku 10%,

jestem na poziomie olejku 10%, jestem na poziomie olejku 10% ,jestem na poziomie olejku 10%,,, ;)

 

swoją drogą to napiszesz mi na PW wszystko co bierzesz? ja mam też wiele ciekawych suplementów, które biorę i będę brał, więc może wymieńmy sie info

 

szybciej będzie jak powiesz o jaką suple / lek Ci chodzi , bo nie ma sił i zdrowia wymieniać wszystkiego co mam , co biorę i brałem i brać zamierzam .

Od jutra zaczynam przygodę z Vilcacorą , dobrej firmy NOW .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy Witaj ;) Mam do Ciebie pytanie. Ten olejek Cibiday jest dostępny tylko w w nl. ? Nie widzę strony która pośredniczy w sprzedaży tych olejków w Polsce.

A czy evohemp 8% zdałby test? Miałem gorsze chwile ostatnio i noszę się z zamiarem kupna olejku tylko zastanawiam się w który zainwestować. Miałem przerwę prawie 5 miesięcy od ostatniego zastosowania.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ja natomiast troszkę z innej beczki napiszę, że próbowałem ekstraktu 2:1 - sproszkowanego suszu, kannabinolu (CBN). Doraźnie bardzo fajna sprawa, ale szybko tolerancja się wyrabia. Po zapaleniu działanie takie sedacyjno-euforyczne. Bez efektów psychodelicznych (jak i efektów ubocznych: lęki itp itd) jakie ma marihuana - tetrahydrokannabinol. Miło to wspominam. Co więcej, jest to legalne (posiadanie nasion, i uprawa)

to bzdura, o ekstrakt selectum tortuosum (2:1) mi chodziło, mój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć vapowanie CBD pomaga w rzuceniu palenia papierosów , ktoś z was zauwazył taki efekt? https://starychemik.wordpress.com/2014/12/20/e-skrety-wyjatkowo-bezsensowny-pomysl/

To że jaranie zioła pomaga niektórym rzucić papierosy to wiadomo, tylko ktory skladnik jest za to odpowiedzialny? CBD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×