Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
vall

Łupież pstry

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się moze czy nerwica jest w stanie nasilać łupież pstry? Walczę z tym od trzech lat prawie. Sa gorsze momenty , lepsze . Moja rodzinna polecila mi stosowanie nizoralu jak się to nasili. Ale nie na głowę ale na całe ciało. Przechodzilem rówież kurację antybiotykami. Wtedy stan się trochę poprawił ale przecież nie będę się cały czas tym faszerował :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie doświadczyłem tego, ale jeśli chodzi o ciało to z domowych sposobów spróbowałbym wody z octem oraz mydła siarkowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nizoral??? Przecież to nie jest lek na łupiez pstry ale na zwykły łupież. CO ona Ci radzi. Byłeś z tym przynajmniej u dermatologa??? Sama miałam łupież pstry. I nie wyobrażam sobie aby chodzić z tym dobrych kilka lat i nic z tym nie robic. Albo leczyć nizoralem , który swoja drogą może jest i codbry przy łupiezu zwykłym ale nie przy łupieżu pstrym ( no i ta cena bo do najtańszych to nie należy). Oprócz kosmetykow na łupież pstry liczy się również odpowiednia higiena. Trzeba się przemęczyć te dwa miesiace, zmieniać pościel co dwa dni aby grzyby na niej nie zostawały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem u dermatologa na fundusz. Prywatnie niby by mi coś wicej doradził? Poscieli juz nie zmieniam bo to nie ma sensu. Na początku zmieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem. Wszystko zależy od tego na jakiego lekarza trafisz . Mi od razu dermatolog zalecila Pityver. I to nie tylko szampon ale również wcierkę oraz emulsję do ciała. Poza tym przez tydzień miałam antybiotyki. 2miesiące i po sprawie. A ty z tym tak łazisz i łazisz i będziesz miał potem duże przebarwienia ( chociaz po kilu latach to pewnie masz plamę na plamie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to jest na receptę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest na receptę. Kupisz w pierwszej lepszej aptece. A jak nie znajdziesz to w sieci Ogólnie środek zawiera obecnie najlepszą baze. NO i nie ma parabenów, silikonów i innych śmieci jakie są pakowane do róznych kosmetyków tak wiec to co ma dzialać to działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi