Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie!


Jelczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

 

Co ja będę się rozwodził.... :) Nazywam się Adam. Mam 19 lat. Z pozoru jestem zwykłym chłopcem, który chodzi do 3 klasy Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Uczę się jako tako. Mam już (odziwo) Prawo Jazdy i normalnie podróżuje za kółkiem :) Mam paru przyjaciół oraz kolegów i koleżanki. Interesuje się głównie Geografią, Historią oraz Biologią. Również interesuje się motoryzacją, szczególnie publicznymi środkami transportu. Wolny czas spędzam jeżdżąc na rowerze po mieście ze znajomymi, spotykam się z najbliższymi przyjaciółmi i znajomymi na mieście, słucham muzyki (szczególnie rocku i metalu), gram na komputerze, oglądam TV (szczególnie sport taki jak: Skoki Narciarskie, Piłka Nożna, Tenis). Niby wszystko normalnie a jednak nie.... Od 9 lat choruje na przeklętą chorobę zwaną Nerwicę Natręctw. Ta choroba bardzo mi przeszkadza w codziennym życiu, nie mogę się skupić na szkole itd. Dlatego właśnie zarejestrowałem się na tym forum, ponieważ chciałem poznać się z ludźmi, którzy cierpią na podobną chorobę jak ja. Dowiedzieć się jak z tym żyją oraz jak z tym walczą. :) Jeśli ktoś by chciał ze mną pogadać na ten temat: dowiedzieć się więcej o mnie i moich kłopotach związanych z moją chorobą to podaje maila: adamss9898@gmail.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×